Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Konečně pravda o Minervovi! Za dveřmi se nalézá odpověď na otázku, která Emmu a její přátele tak dlouho trápí. A lov začíná...

Série je známá především pod názvem The Promised Neverland (anglický název), než pod originálním názvem Yakusoku no Neverland.

Scénář
Kaiu Širai
Art
Posuka Demizu
Obálka
Posuka Demizu
Lettering
Jakub D. Kočí, Lelita Kočí (Lelita)
Překlad
Anna Křivánková
Redakce
Filip Gotfrid, Andrea Nekvapilová
Žánry
fantasy, horor
ISBN/ISSN
978-80-7449-976-0 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
128 x 182 mm
Tisk
černobílý
Váha
241 g
Stran
196
Cena
199 Kč
Originál
Yakusoku no Neverland #09 (Shueisha, 2018)
 • Sagikkun
  Stále průměr, a opravdu nechápu, jak prošlo schvalovacím procesem (nebo jak si to vůbec zajistilo životnost) něco, co po pouhých pěti knihách neskutečně klesne na kvalitě a je to už pouze natahovaná, často nudná záležitost. Musím ale uznat, že od útěku ze sirotčince se tu konečně začnou věci pomalu hýbat kupředu a vysvětlí se tu jak pár starých otázek, tak se pár nových nabídne.
  Vážně ale doufám, že se odteď příběh bude ubírat nějakým zajímavějším směrem, tohle průměrné přebíhání z místa na místo bych po dalších 10 knih nedal.
 • Mitsuko
  Dlouho jsem žádný komentář nepsala, ale tady mám chuť to změnit. Tenhle díl jsem četla jedním dechem, byla tady spousta zvratů a dlouho očekávaných odhalení. Miluju to.
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin4.2. 09:54Zaslíbená Země Nezemě #09
  Je to napínavé, sérii dojedu, dost mě to všechno zajímá... i když se teď samozřejmě najelo na klasické manga postupy - pět zajímavých nepřátel a teď je podle sofistikovaného akčního plánu (pravděpodobně) vykillíme.

  Celkový dojem: 60%
734