Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 2 další ukázky

Koupit
V důsledku války se Tony Stark a Carol Denversová obrátí na jediného člověka, kterému mohou věřit, na Stevea Rogerse, Captaina Ameriku. A když je zpátky Zemo, nemohou být daleko ani Masters of Evil. Na světlo se dostane i utajený příběh Kápa ze druhé světové války! Dojde také k drásavému odhalení původu Madame Hydry! Ale jen jeden muž může Hydru vést do nového věku nadvlády a nadřazenosti – Red Skull věří, že tím mužem je on! Jenže Captain America si myslí něco jiného – a jeho plány změní celé universum Marvelu!

Obsahuje sešity série Captain America - Steve Rogers #12-16 (All-New, All-Different Marvel) a Civil War II: The Oath

Scénář
Nick Spencer
Kresba
Ted Brandt, Yildiray Cinar, Andres Guinaldo, Scott Hanna, Raffaele Ienco, Szymon Kudranski, Kevin Libranda, Jon Malin, Phil Noto, Javier Pina, Jesús Saiz, Dono Sánchez-Almara, Ro Stein
Lettering
Ludmila Nussbergerová
Barvy
Rachelle Rosenberg
Překlad
Richard Klíčník
Redakce
Mirka Jarotková, Richard Podaný
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7595-383-4 (BB/art s.r.o.)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Stran
160
Cena
399 Kč
Originál
Captain America - Steve Rogers #03: Empire Building (Marvel Comics, 2017)
 • Ivan Kucera
  Uznávam, nie je to najľahšie komiksové čítanie na svete, ale vari to, že niečo nie je jednoduché a prvoplánové, automaticky znamená, že je to zlé? Táto séria ma poriadne baví, napriek tomu paradoxne neviem príliš dobre povedať prečo. Ale možno preto, že je to niečo trochu iné, než čitateľ čaká. Zo zápletky „Captain skrytý agent Hydry“ sa tvorcom neustále darí ťažiť niečo nové, svieže, zaujímavé a zábavné. Tretí diel (podobne, ako prvé dva) ma paradoxne najmenej baví v akčných momentoch a počas chvíľ, kedy sa do akcie zapájajú rôzne béčkarské, druhoradé figúrky. V pomalých a dialógových pasážach, kedy sa (zdanlivo) nič nedeje, je to najlepšie. Opatrné 4*.
 • MEGA
  Série si udržuje svou kvalitu. Výtky mám pořád stejné a to především to, že nějaké části děje chybí, protože se odkazují na něco, co česky vydané není. Když přehlédnu to, tak zde pořád máme příběh se zlým Capem, jak kuje pikle, který mě stále baví. Komiks začína pomalu, ale jak věci začnou eskalovat, tak je to parádní. Žádný z kreslířů mi nevadil, jen by se nemuseli tak často střídat.
 • Fry
  Captain America - Steve Rogers #03: Budování impéria - Mě tahle série docela baví. Sice stále platí, že to nejdůležitější je třeba si u čtení domyslet, ale i když tady nevycházejí paralelní řady, tak to myslím funguje docela obstojně. Otázka je jak si vydavatel poradí s následujícím eventem 'Secret empire' (resp. 'Tajná říše'), popřípadě s dalšími sériemi s Capt. A ... Za mě 4*!
 • cyboy
  Ja nevim. Mel jsem pri cteni pocit, ze mam deravou hlavu a to, co do ni vleze ocima tou dirou zase hned pokracuje ven. Jako ano, neco se tam deje, ale nejak me to nebavi.
  60%