Dali se dohromady, aby z ústraní bojovali s bezprávím.
Secret Avengers představují přísně tajnou a skvěle cvičenou elitu marvelovských titánů.

Vydejte se do zákulisí marvelovského vesmíru, kam vás zve plejáda těch největších autorských talentů. Ukážeme vám ty nejlepší příběhy Secret Avengers, které kdy vznikly.
Našlapujte opatrně, protože Captain America a jeho nesourodé banda se bude muset nenápadně vypořádat se Stínovou radou a krvelačnými kyborgy, načež se vydají do Aniany, aby se postarali, že se zákeřného Vodana podaří vydat spravedlnosti. Tahle skupina sice možná představuje to nejlépe střežené tajemství Marvelu, ale stojí za to o nich každému vyprávět!

Obsahuje příběhy:
Utajené dějiny, část 1.
Nenápadně zachraň svět

Každá kniha obsahuje bonusové materiály, jako jsou soupisky týmů, první výskyty a historii postav, profily tvůrců, shrnutí minulých událostí, náčrtky, seznam zásadních knih a jiné zajímavé informace. Hřbety jednotlivých knih tvoří marvelovskou krajinu, jejímž autorem je výtvarník Adi Granov. Vychází každý druhý týden.

Obsahuje sešity série Secret Avengers (Vol. 1) #1, #16-20


Scénář
Ed Brubaker, Warren Ellis
Kresba
David Aja, Mike Deodato Jr., Michael Lark, Alex Maleev, Jamie McKelvie, Kevin Walker
Ink
David Aja, Stefano Gaudiano, Alex Maleev, Jamie McKelvie, Brian Thies, Kevin Walker
Lettering
Rui Alves, Petr Schwarz
Barvy
Raul Allen, Rainier Beredo (Rain), Nick Filardi, Frank Martin Jr., José Villarrubia, Matthew Wilson (Matt)
Překlad
Changer the Elder, Jiří Pavlovský
Redakce
Alena Mikulíková
Obálka
Marko Djurdjevic
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
ISSN 2421-6399 (Hachette Fascicoli)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
175 x 266 mm
Tisk
barevný
Stran
152
Cena
249 Kč
Originál
Secret Avengers: Run the Mission, Don't Get Seen, Save the World (Marvel Comics, 2010, 2011)
 • Moon
  Je to docela dost blbé a hloupé, ale mám rád moon knighta.
 • Norri
  Něco tak špatného jsem už dlouho nečetl. Špatné scénáře a většinou škaredá kresba. Snad jenom kresba sešitů #18 (David Aja) a #19 (Michael Lark) mě bavila.
 • Alfi
  Neviem, či to je mojím vekom, ale tie príbehy sú strašný blábol. Mesto vybudované kilometer pod Cincinatty len preto, aby ho mohlo teleportovat v case a priestore, a to este ako mesto, teda velka jaskyna s normálnymi domami... Som zvyknutý, že motívy superzloduchov nedávajú zmysel, logocký, emočný, finančný, ale toto je horšie na eN-tú. OK kresba, ale nič svetoborné.
 • MarvelLover
  Komiks jsem si pořídil kvůli Moon Knightovi na obálce. Jo, komiks mě potěšil a je v něm hodně zajímavého čtení.
 • karl173
  První číslo už známe, takže nic nového, ale je to pořád dobré. Pak tu máme skok a nástup Warrena Ellise s jeho typickým stylem psát jednosešitové příběhy. To má své plusy i mínusy. U akčnějších příběhů, které mají navíc fajn kresbu, to je naprostá paráda. Ale jakmile se Ellis snaží do příběhu zahrnout něco složitějšího, jako například cestování časem, tak to moc nefunguje. Ve výsledku to je jak říká Cyboy, jak na houpačce a polovina knihy bylo pro mě fajn a druhá o ničem. Za mě tedy 3*
 • Tyfus
 • hroubek
  Za mě naprosto v pohodě. Ed Brubaker nás velmi ladně seznámí s novým týmem, a připraví si půdu pro věci budoucí. Warren Ellis na to jde ve svých příbězích trochu jinak, a ta "seriálová výstavba" je největší sílou a zároveň taky slabostí celého komiksu. Některé příběhy skončí dříve, než začnou. Další jsou akorát tak dlouhé, aby udrželi naší pozornost. A u některých mrzí, že nejsou natažený na mnohem delší zápletku. Z mého pohledu jde o dobrý komiks, který pobaví, nepřinese nic nového a svoje si s přehledem splní.
 • Doppelganger
  jedna z nejlepších knih kompletu. Warren Ellis čtenáře bez zbytečných okecávaček vrhne rovnou doprostřed akce a už to jede. Jednosešitové příběhy mají spád akčních filmů a kromě klasického Ellisova přílivu neobvyklých nápadů nabízejí zase trochu jiný pohled na superhrdiny. Nemám, co bych vytknul.
 • cyboy
  Jako na houpacce. Misty prumer, misty lehce podrumer. Celkove vzato ale nic k cemu bych se chtel vracet, nebo u ceho by me zajimalo co bude dal.
  60%
410133