Gipsy #02: Sibiřské ohně
BBart s.r.o.1. vydání 2003série Gipsy 2/4
3.5
...
...
...
...
V od světa odříznutém Žigaňsku čekají na zbraně jak na smilování, u Selmera se kují pikle a Cagoj si k pohoršení své sestry užívá s truckerkou zvanou Čarodějka - ovšem jen dokud mu Čarodějka tak trochu neukradne kamion. Cagojovi s Bibi nezbývá, než se pustit k cíli po svých. Procházka se ovšem může i vyplatit, zvlášť když během ní Gipsy vyrve ze spárů mongolské bandy mladíčka moc zajímavého původu...

Scénář
Thierry Smolderen
Art
Enrico Marini
Obálka
Enrico Marini
Překlad
Tomáš Bicek
Redakce
Lucie Bicková
Žánry
akční, dobrodružný, sci-fi
ISBN/ISSN
80-7257-967-3
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
240 x 320 mm
Hmotnost
622 g
Tisk
barevný
Stran
56
Původní cena
249 Kč
Originál
Gipsy: Les Feux de Siberie ( Les Humanoïdes Associés, 1994)
Druhý Gipsy pokračuje v príbehu a prináša viac erotiky a viac zbytočných kecov. Hlášok a akcie je teraz trochu menej, no aj napriek tomu to ubehne veľmi rýchlo.
Kdyby nebyla cena v Levných knihách 29Kč asi bych hodnotil mnohem přísněji. Nezajímavá kresba, průměrný příběh...
Opět jako minule..dobrej cigán,dobrej komiks..
Platí to samé, co u prvního dílu :-).
Příběh se trochu zamotává, a to je dobré. Jinak viz díl. 1
Ale jo, na zaplnění dlouhý chvíle dobrý - pěkná kresba, příběhu sice chybí trochu tah na branku, ale prostředí sympatický - Cikán má útulnej tirák :). Nicméně nebudu si nic nalhávat - pokud by to nevyšlo v Levných knihách za 50 Kč, tak bych do toho nešel.
Gipsy neni spatna serie. Zadny zazrak to sice neni, ale svet bez letadel, ktery je zavisli jen na pozemni doprave ma svoje kouzlo.
sranda kvalita horsia ako u prvweho dielu ale zabavne a dobre kreslene , skoda ze bez deja ako nakoniec vsetky 4 . casti
vid prvy diel
Myslím jedna z nejlepších fr. sérií BB Artu (po Trollích válkách). Zajímavé hlášky.
Společně s Trollími válkami nejlepší série BB Artu a velmi zábavná a na nic si nehrající akce. Špičková kresba zvedá moje hodnocení až k uvedenému...:)))