ABC mladých techniků a přírodovědců - Letní speciál 88
Mladá fronta1. vydání 1988série ABC speciál 7/13
4.6
...
Zvláštní vydání časopisu ABC mladých techniků a přírodovědců.

Comicsy:
První výprava do Ztraceného světa - Vlastislav Toman, Jiří Veškrna
Druhá výprava - Vlastislav Toman, František Kobík

Scénář
Vlastislav Toman (Vlastimil Kočák)
Art
František Kobík, Jiří Veškrna
Žánry
dobrodružný, magazín
ISBN/ISSN
-
Vazba
sešit v měkkých deskách
Formát
240 x 340 mm
Hmotnost
328 g
Tisk
barevný
Stran
96
Původní cena
15 Kčs
na svou dobu byl tento ABC spešl naprostá pecka,co si budeme povídat-dávno před jurským parkem ve mě vyvolal zájem o prehistorickou faunu a dobrodružství hlavních hrdinů bylo prostě parádní-super kresby F.Kobíka-jasnej plnej počet
Mám to stejně jako J. Connor... Škoda, že Kobík nedostal šanci už při první výpravě, to by bylo kilečko jak vyšitý, takle jen 80.
Téma ztraceného světa jsem měl rád, ne tak již kresbu Jiřího Veškrny. Komeťácký byl lepší, Kobík graficky zachraňuje s druhou výpravou.
Úplne som sa to toho zažral a vďaka tomuto špeciálu, Ceste do praveku a Burianovým maľbám som prečítal všetko možné o dinosauroch.
Třetí z ABC speciálů, qůli kterému mají pro mne všechny takovou hodnotu. Myslím, že jsem s tím snad aji spal;-) Těžko říct, zda-li ještě může něco papírového tak zasáhnout nejmladší generaci v dnešní době - asi těžko.
Můj nejoblíbenější comics 80. a první poloviny 90. let. Dinosaury jsem prostě žral. MdS
Ztracený svět jsem pro sebe objevil tímto komiksem. Původní knížka je Boží. Zde kombinace Toman+Veškrna a posléze Kobík fungují takřka bezchybně. Jen závěr Druhé výpravy je trošku přitažený za vlasy, ale jak píše Toman v předmluvě, bylo třeba příběh nějak zakončit.
Už původní knížka od A.C.Doyla mě hodně bavila. Tyhle dva komiksy o výpravě na stolovou horu kdesi v Jižní Americe, kde pravěká zvířata ještě nevymřela, jsem hltal dávno před Jurským parkem. Klasická dobrodružná výprava do neznáma. Nemám problém si je přečíst znovu i po letech.
2171
Četl/a (44)
2scha, Alfred, astérix, bboorreekk, birkoff13, Bonpar, Caiiiczech, calvin10, emanek, erik, fel68, filemon, Filios dVekerec, Final, flipflop, guseppe, holubdema, hugosnowden, hypermlok, invape, J.Connor, jankie, Jestrab2, kallenved, Kapis, kinak, Laik, Le Porello, Lobok257, majer, Marty_von_Shit, monte walsh, monty.cl, N.A.S.A., paperman, raimi, RudyRod, Satan__666, SHORTY, SickNail, spagr, tacmud, Tomeek, Zdendy
(107)
007, 2scha, adam.ra, aphonia, Avian, Azalin, Azbest, AZTeck, bboorreekk, birkoff13, blackJag, Bob, Braindead, brossi004, burzum, calvin10, chauvesouris, comixman, Corvus, Crics, CSE_AC/DC, danyno76, DAxik, denny, doophy, DracoAn, emanek, erik, fel68, filemon, Filios dVekerec, Final, fubong, goodspeed, Greyman, grinder, guseppe, herrman, holubdema, Honza R., hugosnowden, Hulik, hypermlok, invape, J.Connor, Jane, jankie, Jesse, Jestrab2, jjjirik, johx, kallenved, Kapis, Karek32, karel, KdG, kinak, Klatic, kucik, Laik, Le Porello, lifi, Lobok257, majer, Markyz de Sade, Marty_von_Shit, Marvin, merhyx, metalmaus, mikado, MIKER65, Milda, Mitak, monte walsh, monty.cl, N.A.S.A., NecRoman, Neutrino, paperman, pavel, pavouk, pbabinec, pechna, phob, raimi, RainDamage, Ricarderon, RudyRod, Satan__666, SHORTY, Skot, spagr, Spider-man, Stara.kryta, stik, tacmud, Toe, Tomeek, tomned, tuwanakha, Viking, vranakx, willis, xintax, Zdendy, zdennanek, zebedee
Chce (7)
deefha, delsemela, kolokolo, krvinka56, MarDos78, martinnovotny, muflon
Koupí (3)
deefha, delsemela, Slaine
Prodá (2)
22233, tacmud