Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 1 další ukázka

"Podaří se povstalcům odhalit zrádce, který se skrývá v jejich řadách, a provést riskantní misi na ohnivé planetě Shu-Torun, jež má za cíl zasadit drtivý úder Impériu?"

Poté, co princezna Leia, Luke Skywalker a Han Solo uniknou zdrcujícímu útoku vedenému proti flotile Povstalecké aliance samotným lordem Vaderem, rozhodnou se vyrovnat účty s Impériem. Pokud chtějí uskutečnit svůj důmyslný plán a zabránit zásobování Impéria nerostným bohatstvím ze Shu-Torunu, musejí znovu spojit síly s Benthicem a partyzány z Jedhy. Vydávají se na riskantní misi na ohnivou planetu, aniž by tušili, že se brzy opět střetnou s nesmiřitelným velitelem Kancharem, jenž touží po odplatě.

Obsahuje příběhy:
Letmé setkání (Star Wars Annual (Vol. 2) #4)
Smrt naděje (Star Wars (Vol. 2) #50-55 - Hope Dies)
Ztrestání Shu-Torunu (Star Wars (Vol. 2) #62-67 - The Scourging of Shu-Torun)

Obsahuje dvě původně samostatné alba (Star Wars #09: Hope Dies, Star Wars #11: The Scourging of Shu-Torun).
Obsahuje sešity série Star Wars Annual (Vol. 2) #4 (květen 2018), Star Wars (Vol. 2) #50-55 (červenec 2018 - říjen 2018) a #62-67 (březen 2019 - červen 2019)


Scénář
Cullen Bunn, Kieron Gillen
Art
Ario Anindito, Roland Boschi, Andrea Broccardo, Giuseppe Camuncoli, Marc Laming, Salvador Larroca, Angel Unzueta
Ink
Ario Anindito, Roland Boschi, Andrea Broccardo, Marc Laming, Salvador Larroca, Cam Smith (Smudge), Angel Unzueta
Barvy
Jordan Boyd, Andres Mossa, Javier Tartaglia, Jochen (Joe) Weltjens (Guru-eFX)
Obálka
Tamra Bonvillain, David Marquez
Lettering
Art D – Grafický ateliér Černý s.r.o.
Překlad
Pavel Klimeš
Redakce
Pavel Klimeš, Alena Mrázová, Tereza Nováková Tomášková, Milan Pohl
Žánry
akční, dobrodružný, sci-fi
ISBN/ISSN
978-80-252-5140-9 (Egmont ČR (Albatros Media a.s.))
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
170 x 260 mm
Tisk
barevný
Stran
304
Cena
599 Kč
Originál
Star Wars #09: Hope Dies, Star Wars #11: The Scourging of Shu-Torun (Marvel Comics, 2018, 2019)
  • faster86
    Tak tady se ukázalo, že mě na star wars baví jen příběhy s Vaderem. První krátký příběh o hledání meče je nejlepší čast knihy a i to je průměr. Smrt naděje je obrovská, nepřehledná bitka ve vesmíru, díky které je předešlá kniha vlastně zbytečnost. Ztrestání Shu-Torunu jsou slabí starwarští Dannyho partáci. Na začatku seženeme skupinu lidí kde má každý jiný skill (co tomu náhoda nechtěla jsou to všichni na lodi +1), nastíní plán, hladce ho provedou a na konci je jakože velké překvapivé vyvrcholení, které je vlastně uplně o ničem. Předešlé knihy jsou ok, ale tato a předchozí (popel jedhy) už jsou asi jen pro zarputilého fanouška SW... Jakože si extrémistický partyzán, Leia ti řekne v 5ti bublinách klišé jak hovado a najednou se ti uplně zmení pohled na věc.... jako to fakt ne.
  • Liborius
    Smrt naděje a Ztrestání Shu-Torunu spolu s jedním krátkým příběhem na začátku svazku opět dostály mým očekáváním. Adrenalinové čtení se sice nevyvarovalo některým klišé, ale jde vskutku o komiks, který musí každého fanouška Star Wars těšit. A vlastně je až fascinující, do jakého napětí vás čtení dostane, i když vlastně víte, že minimálně s hlavními aktéry to nemůže skončit špatně. 9/10 - Více na https://nerdopolis.cz/2022/07/20/recenze-star-wars-smrt-nadeje-ztrestani-shu-torunu/
  • house192
    Parádní Star Wars se vším, co k tomu patří.