Z hlubin Spider-Verzu k nám přichází zbrusu nová pavoučí hrdinka. Připravte se na setkání se senzační Spider-Gwen!

Mladou středoškolačku Gwen Stacyovou kousl radioaktivní pavouka obdařil ji silou, rychlostí a obratnosti pavouka úměrného lidské velikosti. Se svými novými schopnostmi se stala Spider-Woman. Netrvá však dlouho a ona zjistí, jak tvrdý život superhrdinky doopravdy je a jak nebezpečné může být, když patříte mezi její blízké. A v rámci interdimenzionálního dobrodružství se navíc Gwen spojí s novou skupinou pavoučích hrdinů, kteří budou muset změřit síly s armádou Electrů!

Obsahuje příběhy:
Na okraji Spider-Verzu
Svět podle Electra

Každá kniha obsahuje bonusové materiály, jako jsou soupisky týmů, první výskyty a historii postav, profily tvůrců, shrnutí minulých událostí, náčrtky, seznam zásadních knih a jiné zajímavé informace. Hřbety jednotlivých knih tvoří marvelovskou krajinu, jejímž autorem je výtvarník Adi Granov. Vychází každý druhý týden.

Obsahuje sešity sérií Edge of Spider-Verse #2 a Web-Warriors #1-5


Scénář
Mike Costa, Jason LaTour
Art
David Baldeon, Robbi Rodriguez
Ink
Scott Hanna
Barvy
Jason Keith, Rico Renzi
Lettering
Rui Alves, Petr Schwarz
Překlad
Changer the Elder
Redakce
Ondřej Král, Alena Mikulíková
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
ISSN 2421-6399 (Hachette Fascicoli)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
175 x 266 mm
Tisk
barevný
Stran
144
Cena
249 Kč
Originál
Web Warriors: Electroverse (Marvel Comics, 2014, 2015, 2016)
 • Norri
  První sešit "Na okraji Spider-Verzu č.2" je super. Vyprávění má švih a kresba je moderní a svěží. I když je to asi mířené na mladší čtenáře, tak tahle Spider-Gwen by mě mohla chvíli bavit. Horší je to s Web-Warriors a hlavním příběhem "Svět podle Electra". Měl jsem obrovský problém se do toho začíst - 2x jsem u úvodního sešitu tohoto příběhu usnul. Ani později to nebyla žádná sláva. Příběh mě příliš nezaujal, je tam hromada zmatené akce a hrozně moc skákání mezi světy. Kresba taky neohromí, ale je pravda, že tam je několik povedených panelů. Na Spider-Gwen jsem byl hodně zvědavý, ale bohůmžel, tento díl NHM mé očekávání nedokázal naplnit.
 • Moon
  Na můj vkus už je u marvelu docela dost přepavoukováno.
  Kniha, která tak úplně není o Gwen.
  Průměrné až to bolí.
 • karl173
  Musím souhlasit se Cyboyem. V této knize jsme dostali jeden zmatený příběh, kde se sice možná pořád něco dělo, ale mě připadalo jako by se tam nestalo vůbec nic. To už mě více bavil ten první sešit. Takže po příběhové stránce velice průměrné. No a bohužel kresba na tom není o moc lépe. Tato kniha mě příliš neoslovila. Jediné pozitivum tu vidím v tom, že se to svižně čte. 2*
 • hroubek
  Spider-Gwen se stala velmi rychle populární hrdinkou. A já tomu naprosto rozumím. Je to změna status quo a navíc je to dobrý a zajímavý nápad. Hodně jsem se na tento komiks těšil. A zvláště, když teď v NHM vyšly komiksy se Silk, Superior Spider-man či Miles Morales. Bohužel i zde se ukáže jeden z největší problémů NHM. Ve Spider-Gwen není moc Spider-Gwen. Po úvodním sešitu, dostaneme příběh Web-Warriors. Je to hodně dobré a čte se to parádně. A s touto partičkou bych si klidně pár komiksů přečetl. Jenže, v tomto komiksu mělo jít o Gwen a o její příběh. Opět je tu velká návaznost na Spider-Verse, který nevyšel v češtině. Za mě je Spider-Gwen povedený komiks, jen je škoda, že to není více o Gwen.
 • cyboy
  Dalsi Spider-Osoba (chybi uz snad jen Spider-teticka-May). Ve filmovem Spider-Manovi se mi celkem libila, tak jsem na ni byl zvedavy, ale tato kniha me presvecila, ze neni o co stat. Cilova skupina je podle me tak 10-15 let a te to asi bude pripadat bozi. Ja videl jen jeden zmateny a zkratkovity pribeh, ktery me navic vubec neoslovil a nebavil.
  Bida.
  50%