Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 3 další ukázky

Koupit
Pustý ostrov a na něm tajuplný zámek plný duchů, obrazů a podivných hostů. Když kapitán Orkolora pozve na své honosné sídlo jako vystřižené z filmového hororu příbuzné a známé, aby společně strávili letní dovolenou, dospívající osiřelá Agnes ještě netuší, že ji tu čeká nejen první pusa, ale i celé klubko záhad. Co taky čekat od místa, kde vám postele stelou bezejmenná trojčata a kde se po chodbách promenádují lišky? Jenže pobledlá dívka s prořízlou pusou a našpicovanýma ušima se jen tak něčeho nezalekne a každému se dostane na kobylku, i když přitom občas odhalí něco, co by snad ani vědět nechtěla. Protože na Orkolorově ostrově straší nejenom na zámku, ale taky někomu pořádně ve věži. Komiks Agnes a sedmý host rozhodně nezapře svůj severský původ. Barvy jsou chladné a humor černý jako půlnoc. Ale jeho naoko otrlou, v duši však citlivou hrdinku si zamilujete dřív, než řeknete... spiritismus.

Scénář
Kati Närhi
Art
Kati Närhi
Lettering
Designiq
Překlad
Jitka Hanušová
Redakce
Designiq, Vojta Sedláček, Jakub Sedláček, Michal Švec
Žánry
horor, humorný
ISBN/ISSN
978-80-7432-852-7 (Paseka)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
174 x 245 mm
Tisk
barevný
Váha
555 g
Stran
146
Cena
299 Kč
Originál
Seitsemäs vieras (Werner Söderström Ltd, 2015)
 • choze
  choze3.8.2020 10:09Agnes a sedmý host
  Kresebně fajn, má to atmosféru, ale dějově je to okázale o ničem, takže jsem to někde v polovině vzdal.
 • puml
  puml11.12.2019 17:09Agnes a sedmý host
  Začátek je opravdu dobrý ale postupně, kdy jsou nám předkládány různá tajemství, se nic moc neděje a poslední dvě kapitoly to celé posouvají do roviny frašky. Škoda, protože atmosféru to rozhodně má a kresba je výborná, včetně povedených dialogů. Taková rádoby duchařina, která ale vyšumí do ztracena. Není to špatné, ale ani nijak výjimečné.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin3.3.2018 18:57Agnes a sedmý host
  Četla jsem to už třikrát a pořád se nemůžu nabažit. Tenhle komiks je jako život sám. Žádná pořádná spiknutí, ilumináti ani Bilderberg nám nevládnou, jsou to jen hlasy v našich hlavách a pocity v našich představách... Let´s do the time warp again!
 • PAK
  PAK mecenáš31.12.2017 17:24Agnes a sedmý host
  Kresba a atmosféra je příjemná, horší to pak je, když si uvědomíte, že ta atmosféra nemá nosný příběh. Komiks pro pobavení pubescentního čtenářstva, pro starší už to příliš není. Jen babička Ema je k sežrání.
 • kaylin
  kaylin20.12.2017 08:57Agnes a sedmý host
  Komiks "Agnes a sedmý host" má ze začátku docela dobrou atmosféru, dokonce by se zdálo, že to je atmosféra příjemně mysteriózní, ale jakmile se začne odhalovat více, najednou ten příběh ztrácí své kouzlo a skoro to vypadá jen jako popis jedné trochu divné cesty, která v sobě má náznaky různých zajímavých tajemství, ale nakonec se nedostalo na žádná pořádné odhalení, všechno tak nějak vyšumělo do ztracena. Více: http://www.comics-blog.cz/2017/12/1593-agnes-sedmy-host-45.html
 • Koci
  Koci17.12.2017 10:02Agnes a sedmý host
  Kresba je nádherná a celková atmosféra komiksu je super. Dal by se na tom vystavět parádní detektivní, lehce hororový příběh, bohužel tady se vše odehraje strašně rychle, nic se vlastně nestane a moc to nedává smysl.
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin10.10.2017 11:52Agnes a sedmý host
  Atmosféra komiksu mě ihned pohltila - velký tajemný dům na skále na opuštěném severském ostrově, co více si přát? Skutečně jsem byl dlouhou část knihy celkem zvědavý a napjatý, ale postupně mi začal vadit dětinský styl vyprávění podepřený trochu dětinskou kresbou (která by mi jinak nevadila!). A konec a celkové vyznění zápletky mě totálně zklamalo. Škoda, tohle mělo podle mě ohromný potenciál, který byl ovšem trestuhodně promrhán.

  Celkový dojem: 50%
 • cyboy
  cyboy mecenáš5.10.2017 15:24Agnes a sedmý host
  To zas jednou lituju ze jsem neco koupil. :( Vypada to, ze se na comicsove vlne chce svezt kazdy a tak se vydava prakticky cokoliv co nekdo napise/nakresli.
  Podprumerne "dobrodruzstvi" bez dobrodruzstvi. Je tam spiritismus (naprosto samoucelny), hromada scen (taky samoucelne) a trivialni pribeh.
  50%
131031