Ukázka č.1
Ukázka č.2
Ukázka č.3
Poslední číslo jednoho z nejdéle žijících comicsových magazínů u nás zaměřeného výhradně na původní domácí tvorbu.

Obsah:
Plamínek v achátovém kraji - Jaroslava Šálková, Marko Čermák
Věž - Dan Růžička (podle povídky T. N. Scortii)
Dynan Hyperman, část 1 - Eva Hauserová, Libor Páv

Poslední číslo magazínu.

Scénář
Eva Hauserová, Dan Růžička, Jaroslava Šálková
Kresba
Marko Čermák, Libor Páv, Dan Růžička
Obálka
Marko Čermák
Žánry
akční, detektivka, klubácký, magazín, sci-fi
ISBN/ISSN
ISSN 0862-5212 (Comet)
Vazba
sešit v měkkých deskách
Formát
205 x 290 mm
Tisk
barevný
Stran
36
Cena
15 Kčs
 • choze
  choze27.1.2008 11:14Kometa #36
  A ještě malá rekapitulace - top ten mých nejoblíbenějších komeťáckých seriálů (řazeno chronologicky): VÁLKA S MLOKY, MODRÁ ROKLE, BEZHLAVÝ JEZDEC, ZTRACENÝ KAMARÁD, HLÍDAČ NA IKARU, MR. SWEET A POMSTA MICKEYHO RATA, GULÁŠ, DRAČÍ LET, KEN WARD, ARKI)
 • choze
  choze26.1.2008 12:39Kometa #36
  A na konec, konec. Po předchozích dvou sračkózních sešitech celkem slušné číslo. Dobře, bez návratu PLAMÍNKU bych se obešel, můj postoj k trampským seriálům jsem již několikráte ventiloval. Ne, není kladný. Ale je fajn, že se KOMETA rozloučila seriály od dvou mých oblíbených kreslířů, Dana Růžičky a Libora Páva. Růžička vystřihl pěknou post-apokalyptickou mutantní jednohubku podle povídky T.N.Scortii, podle jehož románu byla natočena katastrofická klasika SKLENĚNÉ PEKLO. Děj se i tady točí kolem výškové budovy, pan Scortia je měl evidentně v oblibě. Pávův DYNAN HYPERMAN zase nápadně připomíná FUNKY KOVALA - neohrožený namakaný hrdina pracuje pro jakousi soukromou agenturu (má vousatého šéfa a sličnou kolegyni), která bojuje proti zločinu. Škoda, že pokračování jsme se už nedočkali.
 • Markyz de Sade
  Markyz de Sade5.2.2006 23:50Kometa #36
  Kometa byla skvělý magazín, i když občas se tam vyskytly i totální pí*oviny. Nejradši jsem měl Saudkovi a Švandrlíkovi comicsy. Jako malýmu mi je kupovala babička. Po kompletním sesbírání jsem je všechny dal (nejspíš v pomatení mysli) do školního sběru. Ještě teď bych si nafackoval. Naštěstí jsem je opět všechny sesbíral během loňského podzimu. Konec dobrý, všechno dobré. :) MdS
 • DEmnoG
  DEmnoG mecenáš18.7.2004 15:18Kometa #36
  konec, chvala bohu.. a to sem tusim byl docela natesenej, protoze v planu meli vydavat spousty novejch komiksu, byla tam dvojstranka z obalkama, nad kterou jsem docela slintal:)
31