Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 7 dalších ukázek

Z Alenky je dospělá žena a říše divů, kterou navštívila ještě jako malá holčička, pro ni představuje jediný únik před neúprosnou realitou jejího života ve viktoriánském Londýně. Ale na takovou cestu si musí dát ždibec něčeho silnějšího než kouzelné houby. Jenže sehnat prostředky k uspokojení rostoucí závislosti je čím dál složitější a Alenčin otec ani sestry její jednání rozhodně neschvalují.

V nouzi se rozhodne stát se chovankou sanatoria U Nejsvětějšího srdce, kde, jak doufá, nalezne nový domov a především stálý přísun léků, jež potřebuje k výletům za Šklíbou, Kloboučníkem a ostatními přáteli. Brzy však zjistí, že v sanatoriu na ni nečeká nic dobrého. Jaké hrůzy se skrývají v jeho temných zákoutích? Zůstane Alenka raději v říši divů až do smrti? Anebo najde odvahu čelit démonům skutečného světa?

Obsahuje sešity série Alice Ever After #1-5 (duben 2022 - srpen 2022)

Scénář
Dan Panosian
Art
Dan Panosian, Giorgio Spalletta (SPALL)
Ink
Dan Panosian, Giorgio Spalletta (SPALL)
Barvy
Fabiana Mascolo
Obálka
Dan Panosian
Překlad
Alexandra Niklíčková
Žánry
fantasy, horor
ISBN/ISSN
978-80-7652-145-2 (Comics Centrum)
Vazba
šitá v tvrdých deskách s přebalem (s matným přebalem a parciálním lakem)
Formát
158 x 239 x 16 mm
Tisk
barevný
Váha
470 g
Stran
128
Cena
599 Kč
Originál
Alice Ever After (Boom! Studios, 2023)
  • deefha
    deefha mecenáš15.5. 16:46Alenka žila byla
    Synopse v podstatě shrnuje celý příběh (128 stran, není toho moc) až na to důležité, co se odehraje v samotném závěru a co tady rozhodně nebudu spoilovat :-) Celé je to krásně nakresleno, zajímavě přeloženo (dialogy jsou dost hravé, předpokládám že i v originálu, který jsem nečetl) a má to náboj, který donutí přečíst knihu jedním dechem. Až do konce se budete bát, jak to dopadne, a zároveň si přát, aby to dopadlo jinak...

    Ale co je nejlepší? Má to pokračování! Takže doufám, že se tohle bude prodávat dostatečně na to, aby se CC pustilo i do Alice Never After. Třeba za rok nebo za dva, ne? :-)
2