Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
ZLOVĚSTNÉ PŘÍBĚHY Z VENOMOVY PAVUČINY!

Nejdřív se vydáme do minulosti, do dob, kdy Spojené státy válčily ve Vietnamu. Pro jejich vítězství potřebuje Nick Fury nasadit tajnou zbraň. Když však archeologové objeví starodávného tvora, stane se řešením, nebo obživlou noční můrou? Pak se znovu shledáme se starým známým, odporným sociopatem jménem Carnage! Jistě jste si mysleli, že je Cletus Kasady mrtvý – ale sekta, která tohoto šílence uctívá, chce svého padlého boha vzkřísit, a navrátit tak do světa Marvelu jeho šílenství! S Eddiem Brockem se zase vydáme na cestu do San Franciska – ale tentokrát z pohledu jeho zvířecí „polovičky“! A co Andi Bentonová, bývalá hostitelka symbionta, dříve známá jako Mania? Stane se jen dalším z hromady těl na cestě ke Carnageovu vítězství?!

Obsahuje sešity sérií Web of Venom: Ve'Nam #1 (srpen 2018), Web of Venom: Carnage Born #1 (listopad 2018), Web of Venom: Venom Unleashed #1 (leden 2019) a Web of Venom: Funeral Pyre #1 (červenec 2019)

Scénář
Cullen Bunn, Donny Cates, Ryan Stegman
Art
Alberto Jiménez Alburquerque, Danilo S. Beyruth, Joshua Cassara, Juan Gedeon, Kyle Hotz, Juan Antonio Ramírez (Juanan Ramirez)
Ink
Alberto Jiménez Alburquerque, Danilo S. Beyruth, Joshua Cassara, Marc Deering, Juan Gedeon, Scott Hanna, John Livesay, Victor Olazaba, Roberto Poggi, Juan Antonio Ramírez (Juanan Ramirez)
Barvy
Dan Brown, Carlos Cabrera, Andrew Crossley, Cris Peter, Jay David Ramos, Felipe Sobreiro, Matt Yackey
Obálka
Kyle Hotz, José Villarrubia
Lettering
Josef Ládek
Překlad
Filip Drlík
Redakce
Filip Gotfrid, Andrea Nekvapilová
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7679-285-2 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
380 g
Stran
136
Cena
389 Kč
Originál
Venom Unleashed (Marvel Comics, 2019)
1