Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 2 další ukázky

Koupit
Bob, Grat, Bill a Emmett Daltonovi byli postrachem celého Divokého Západu… než Lucky Luke ukončil jejich kariéru. Joe, Jack, William a Avarell jsou jen žabaři a odměna za jejich dopadení je něco mezi pěti dolary a hliněným popelníkem. Ovšem i tak jsou rozhodnuti vyrovnat se svým bratrancům… a provést za ně na Lucky Lukeovi hroznou pomstu!

V pořadí třetí svazek vydaný pod nakladatelstvím Crew, dle chronologického řazení se jedná o 12. svazek série.

Scénář
René Goscinny
Art
Maurice De Bevere (Morris)
Obálka
Maurice De Bevere (Morris)
Lettering
Andrea Nekvapilová
Překlad
Michal Lázňovský
Redakce
Filip Gotfrid, Richard Podaný
Žánry
humorný, western
ISBN/ISSN
978-80-7679-280-7 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
215 x 286 mm
Tisk
barevný
Váha
220 g
Stran
48
Cena
179 Kč
Originál
Lucky Luke #12: Les cousins Dalton (Dupuis, 1958)
  • Darth Raelchi
    Darth Raelchi mecenáš26.11. 09:41Lucky Luke: Bratranci Daltonovi
    Hmm, porad nic. Porad neba. Mohu snad maximalne kvitovat uchopitelnejsi humor, kdy jsem se parkrat pobavil, jenze je to tam zase na ukor roztristenejsiho narativu a ke konci jsem mel vylozene pocit, ze se Goscinny ztratil a nevedel, jak to vlastne zakoncit. Lucky Luke mi asi zustane uzavrenou kapitolou. Dal nejdu.
  • Ter
    Tak toto mi sadlo! Nie, že by som dostal sračku od smiechu, ale... proste Daltonoví asi nikdy nesklamú. Jediný problém mám - keďže som nemal možnosť čítať iné diely okrem týchto troch od Crew - mám to chápať tak, že tých "slávnejších" Daltonových Lucky Luke odpravil? Tak to z textu vyznelo... A opakujem, škoda, že sa LL nedostal aspoň do MDEKu...neznášam paperbacky...
213