Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 2 další ukázky

Koupit
Společnost Transcontinental Railway se snaží o propojení východu se západem. Do cesty se jí však stavějí úskoky, úklady a bandité. Naštěstí je tu Lucky Luke, který přijíždí do Dead Ox Gulch, aby se postaral o zdárné dokončení železniční tratě.

V pořadí první svazek vydaný pod nakladatelstvím Crew, dle chronologického řazení se jedná o 9. svazek série.

Scénář
René Goscinny
Art
Maurice De Bevere (Morris)
Obálka
Maurice De Bevere (Morris)
Lettering
Andrea Nekvapilová
Překlad
Michal Lázňovský
Redakce
Filip Gotfrid, Richard Podaný
Žánry
humorný, western
ISBN/ISSN
978-80-7679-174-9 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
215 x 286 mm
Tisk
barevný
Váha
220 g
Stran
48
Cena
179 Kč
Originál
Lucky Luke #09: Des rails sur la prairie (Dupuis, 1957)
 • martin28
  martin2822.6. 18:38Lucky Luke: Koleje v prérii
  LL je vzhledem ke stáří původu nadčasový komiks, přesto tentokrát příběh i humor nijak nevyčníval. Etapy stavení železnice byly zkratkovité, takové rychle ukončené, prostě "střih" a jedeme dál...
  Věřím, že se dočkáme lepších příběhů. Skvěle vyzobrazenou atmosféru Divokého západu však komiksu upřít nelze.
 • andre
  andre mecenáš19.6. 21:14Lucky Luke: Koleje v prérii
  Jaké to velké překvapení, když jsem nečekaně narazil na "nového" LL.... a od crwe? Držím s tímto projektem crwi palce, snad se zadaří a dočkáme se dalších dílů. .... Jinak příběh samotný je přímočařejší a gagů méně, ale atmosféra správná. Těším se na další. Takže tak.
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš17.6. 21:58Lucky Luke: Koleje v prérii
  Moc mi to nesedlo. Nebylo ti nijak vtipne, postavy ne vzdy vypadaji stejne. Dej plytky a vlastne by se dalo rict, ze obhajuje robber barony pachtici se po majetku a bezny clovicek s tim nic nezmuze. Holt, tenhle typ humoru uz je vycpely na dnesni pomery a je jedno, ze je to Goscinny.
 • Fry
  Fry admin9.6. 21:43Lucky Luke: Koleje v prérii
  Lucky Luke: Koleje v prérii - Bez dvou měsíců jsme na další díl série Lucky Luke čekali dlouhých deset let. Asi nejsem úplně ten nejpovolanější fanoušek, přece jen mám v knihovně i s tímto celkem šest sešitů, nicméně doufám že se má sbírka v budoucnu snad rozroste. Zápletka se může zdát vcelku jednoduchá, avšak zapeklitých situací se zde našlo hned několik ... Za mě 4*!
135
 • Hanussen
  Hanussen mecenáš9.6. 22:38Lucky Luke: Koleje v prérii
  Je paráda, že Lucky Luke začíná zase vycházet. Škoda jen, že to nebylo už aspoň minulý rok, kdy jsem si ho začal dokupovat z Polska :D
 • martin28
  Tohle rád podpořím. Věřím tomu, že se bude LL dařit a snad nám dovydají i starší díly.
 • SlouzimStarymPsum
  SlouzimStarymPsum7.6. 19:08Lucky Luke: Koleje v prérii
  Tak kdyby se začlo od 1. dílu, pár kousků se vydalo a nebyl by zájem, tak by to nakladatel dost možná zapíchl a neměl by z toho nikdo nic. Takhle by při přípádném nezájmu vyšlo pár dílů, které navazují na to už u nás vyšlé, takže aspoň sběratelé LL z toho budou něco mít. A když se to bude prodávat dobře, můžou pak někdy vydat i to, co tu už vyšlo, a pak zase uvidí, jak to je s prodeji. Takže pro nabrání čtenářů, nových i starých, a udělání si nějakého přehledu o prodejích, je to asi nejlepší způsob. Já to kupovat budu a budu doufat, že to jednou Crew v jednotné úpravě vydá komplet.
 • Ter
  Someone: tak napr ja som čítal Asterixa chronologicky a aj keď je každý príbeh iný, ono ten dej na seba nadvázuje - ale všimneš si to len ak čítaš od začiatku po poradí. Aj preto by bolo fajn, keby tu i LL vyšiel chronologicky súborne. Takto napreskačku je to docela bordel.
 • SomeOne
  Fry: Super, díky!
 • Fry
  Fry admin6.6. 19:02Lucky Luke: Koleje v prérii
  SomeOne: Tak jako Asterix nebo Velký vezír Iznougud lze číst zcela samostatně, na tohle se moc těším!
 • SomeOne
  Navazují na sebe jednotlivé sešity, nebo můžu s Lucky Lukem začít až tímhle?
 • james89
  Mohly by znovu vycházet i další sešity, co už kdysi vyšly. Do toho bych šel. Nebo klidně i v kolekci jako vyšel Tintin nebo v knihách jako např. Asterix. To by byla paráda