Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Bitva o Doldrey pokračuje, ale nebezpečí ze strany Gennonových vojsk není to jediné, čemu bude muset Guts čelit. Ostatně i Griffith se pouští do velice riskantní hry, která se Jestřábům nakonec nemusí vyplatit – obzvláště dojde-li na dvorské intriky...

Scénář
Kentaro Miura
Art
Kentaro Miura
Obálka
Kentaro Miura
Lettering
Václav Maršík
Překlad
Anna Křivánková
Redakce
Filip Gotfrid, Jiří Pavlovský
Žánry
akční, fantasy
ISBN/ISSN
978-80-7679-129-9 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
151 x 215 mm
Tisk
černobílý
Váha
400 g
Stran
236
Cena
249 Kč
Originál
Berserk #08 (Hakusensha, 1994)
 • Mitsuko
  Mitsuko30.5. 13:13Berserk #08
  Tohle volume bylo ve znamení očekávání konce. Víme, že Guts ve své současnosti putuje světem sám, pořád tedy čekáte, kdy se to stane, a hlavně jak se to stane, že se jejich cesty rozdělí. Zemře někdo? Pohádají se a pobijí? Rozejdou se v dobrém jako přátelé? Objeví se godzila, unese Griffitha a celé následné Gutsovo putování je pro jeho záchranou? Kdo ví. Já už teď ano a jestli chcete vědět taky, musíte si to přečíst.

  https://www.instagram.com/p/CeGLfOTNxZ1/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
 • Sagikkun
  Sagikkun15.5. 13:46Berserk #08
  Pro Gutse a Jestřáby se uzavírá jedna životní etapa, a začíná nová. Nikoho z nich by ale ani ve snu nenapadlo, jakým směrem se bude všechno od teď ubírat... Dostalo se nám zase něco z té politiky, ale především velmi důležité části s vnitřním rozpoložením Gutse a následné reakce Griffitha. Kresba je s každým dalším dílem úchvatnější. "Těším se" se na to, co se bude dít v následujících svazcích.
 • tom173
  tom17331.3. 16:01Berserk #08
  Série už je rozjetá, v tomhle díle se dostane na politku a intriky. Griffith se neštítí ničeho aby dosáhnul svých cílů a Guts se rozhodne odejít od jestřábů. Vyprávění si skvěle drží pozornost čtenáře a postavy na stránkách dýchají. Miura prostě odvedl na Berserkovi výbornou práci.
982