Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Guts a jeho přátelé sotva osvobodili Griffitha z midlandského vězení a už mají v patách nového nepřítele. Podaří se jim uprchnout do bezpečí dřív, než bestiální Wyald splní krutý rozkaz? A co si počít se staronovým známým, který se objevuje na scéně...?

Scénář
Kentaro Miura
Art
Kentaro Miura
Obálka
Kentaro Miura
Lettering
Václav Maršík
Překlad
Anna Křivánková (hotate)
Redakce
Filip Gotfrid, Jiří Pavlovský
Žánry
akční, fantasy
ISBN/ISSN
978-80-7679-293-7 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
151 x 215 mm
Tisk
černobílý
Váha
410 g
Stran
240
Cena
249 Kč
Originál
Berserk #11 (Hakusensha, 1996)
 • Good Games
  Good Games mecenáš1.2. 21:05Berserk #11
  Znovu skvelý diel, v ktorom je perfektne vymyslený hnusný záporák Wyald. Vlastne je takmer celý diel len súboj medzi Gutsom a touto zvrhlou príšerou. Má to vražedné tempo, plno drsných hravých nápadov a ja som to prečítal na jeden dych. Posledné diely Berserka sú najvyššia kvalita dospelého drsného fantasy a úprimne ľutujem tých fanúšikov žánru, čo sa Berserkovi vyhýbajú len preto, že je to manga.=►Celá recenzia◄=
 • stitch123
  stitch12310.12.2022 21:32Berserk #11
  Tak tenhle díl byl vyloženě blbost. Bavily mě asi 2 poslední kapitoly, kde se zase objevilo víc mluvení a tajemna. Zbytek byl nudná akce, která postrádá napětí, protože čtenář ví, že Gutsovi se stejně nemůže nic závažnějšího stát. Navíc dialogy během akce působí až směšně, když po sobě obě strany hážou rádoby drsňácký hlášky, ale výsledek působí spíš infantilně.
  V tomto případě nevím, jestli je to problém i v originále, nebo jenom v českým překladu. Vůbec bych se ale nedivil, kdyby to bylo překladem, protože tohle je prostě styl, kterým Anna Křivánková překládá úplně každou mangu od Crwe. V poslední době se snažím jejím překladům vyhýbat.
 • tom173
  tom1735.12.2022 08:56Berserk #11
  Přímočarý a akční díl. Jestřábi se musí vypořádat s Černými psy a Wyaldem. I přesto že se tu hlavně máchá mečem, podařilo se zase dál rozvíjet postavy. Lore kolem apoštolů boží ruky je skvěle tajemné. Těším se na to co od třetího dílu víme, že přijde a jaké další hrůzy si pro hrdiny pan Miura vymyslel.
861