Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
NEJVYŠŠÍ ČARODĚJ ZEMĚ MÍŘÍ KE HVĚZDÁM!

KDYŽ STEPHEN STRANGE ztratí své mistrovství v okultním umění, nabídne mu Tony Stark řešení hodné jednadvacátého století: má po nové magii zapátrat ve vesmíru! Bizarní nová kouzla, noví spojenci i nepřátelé – s tím vším se Strange mezi hvězdami potkává, zatímco odkrývá nikdy dříve nepoznaná zákoutí a tajemství marvelovského vesmíru. Jenže záhy se ocitá v zajetí nepřátelské civilizace. Dokáže Strange daleko od domova, bez své moci a přátel, přesvědčit jistou mimozemšťanku s nevyslovitelným jménem, že je hoden záchrany? Válka nekonečna se blíží, a on se svou novou společnicí čelí Super-Skrullovi, který v rukou třímá Kámen času!

Obsahuje sešity série Doctor Strange (Vol. 4) #1-5 (červen 2018 - září 2018) [Marvel Legacy]

Scénář
Mark Waid
Art
Jesús Saiz
Ink
Jesús Saiz
Barvy
Jesús Saiz
Obálka
Jesús Saiz
Lettering
Jakub D. Kočí, David Kočí
Překlad
Kateřina Tichá
Redakce
Filip Gotfrid, Andrea Nekvapilová
Žánry
akční, městská fantasy, mytologický, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7679-149-7 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
170 x 260 mm
Tisk
barevný
Váha
328 g
Stran
116
Cena
379 Kč
Originál
Doctor Strange by Mark Waid #01: Across The Universe (Marvel Comics, 2018)
 • karl173
  Nový tvůrci, nové pojetí Doctora Strange. Zatím se vše ale teprve rozjíždí, a až další díly ukážou jakým směrem.
  Když bych si sepsal veškeré události, které se stanou v tomto booku, tak bych měl být spokojen.
  Bohužel to jak se stanou a jak na mě celkově příběh působil už bylo horší.
  Bylo to takové nemastné, neslané. Události působí nahodile a nemá to dostatečný základ.
  V gastronomické mluvě bych to nazval jako " blaf ", kterým sice zážehnáte hlad, ale moc si nepochutnáte.
  Ovšem potenciál tu je, takže mě pokračování zajímá.
 • Ivan Kucera
  Dr. Strange na gynde pardon na Grynde. Po rune od Aarona a Catesa bolo otázne, či čáryfukove univerzum nie je vyčerpané. Má vôbec slávny mág ešte čo ponúknuť svojim fanúšikom? Ľudia v Marvele si také „hlúpe“ otázky nekládli a nový run (tentokrát od Marka Waida) uviedli na trh ešte v rovnakom roku, ako končil Aaronov/Catesov (t.j. 2018). Strange sa tentoraz dostáva do vesmíru. To je svieže. Aby našiel mágiu, ktorá už na Zemi nie je resp. je vyčerpaná. To už, pravda, svieže nie je, pretože o to isté šlo aj v predchádzajúcej sérii. Napriek istému sklamaniu z „kopírovania“ si to 4* ako-tak zaslúži. Strange je stále skvelá postava a v hlbinách vesmíru, musiac sa pozviechať a spoľahnúť plus-mínus iba sám na seba, získava jeho charakter nezlomenejšieho ducha. Už mi to síce nepripadalo až také hravé, ako Aaronov run, ale koncový zvrat slušne navnadil. Viac v mojej recenzii: https://www.fandom.sk/clanok/recenzia-doctor-strange-nejvyssi-carodej-1-napric-vesmirem
 • Spacecore
  Celá tato fresh série Doctora Strange je nadpůrměrně dobrá. Není to žádný přelomový dílo, ale uděje se v něm spoustu zajímavého. Primárně tam jde teda jen o jednu věc, která se rozjede asi až ve třetí knize, nebo tak, ale i první book s cestou do vesmíru má spád a nápady. Je to taky zajímavé vidět Strange ve vesmíru. Ono to propojení magie a energie (kdybych tam pojmenoval zdroj síly části marveláckých superhrdinů) je zásadním motivem komiksu. Já si to užil každopádně.