Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Ghost Rider proti Ghost Riderovi!

Robbie Reyes se konečně rozhodl zbavit toho ohnivého monstra, které se v něm skrývá. Takže přišel čas udělat tu nejrozumnější možnou věc – provést exorcismus svého auta. Jediný problém, (pokud tedy nepočítáme démona pod kapotou), je Johnny Blaze – původní Ghost Rider a současný král pekla, který má s Robbiem své vlastní plány. Netrvá dlouho a je tu závod Blaze versus Reyes. Divoká jízda skrz nejtemnější hlubiny podsvětí! Avengers mezitím bojují o život proti své vlastní základně – posedlé vražednou, peklem prokletou duší! Ale to nejhorší teprve přijde, kvůli ne zrovna přátelské návštěvě z vesmíru! A aby zachránili duši Robbieho Reyese, budou se muset Avengers vydat do pekla!

Obsahuje sešity série Avengers (Vol. 7) #22-25 (červenec 2019 - říjen 2019) [Fresh Start] a All-New Ghost Rider #1 (březen 2014) [All-New Marvel NOW!]

Scénář
Jason Aaron, Felipe Smith
Art
Stefano Caselli, Tradd Moore
Ink
Stefano Caselli, Tradd Moore, Luciano Vecchio
Barvy
Erick Arciniega, Nelson Daniel, Jason Keith, Val Staples
Obálka
Stefano Caselli, Frank Martin Jr.
Lettering
Petr Schwarz
Překlad
Jiří Pavlovský
Redakce
Filip Gotfrid, Andrea Nekvapilová
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7679-015-5 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
170 x 260 mm
Tisk
barevný
Váha
330 g
Stran
112
Cena
349 Kč
Originál
Avengers by Jason Aaron #05: Challenge of the Ghost Riders (Marvel Comics, 2020)
  • Fimi
    Fimi mecenáš1.6. 10:10Avengers #05: Souboj Ghost Riderů
    Jako ano, rozjíždí se tu něco nejspíš velkého, ale je to tak špatně uchopené a výpravěné až to bolí. Tohle je fakt nejhorší série Aarona. Je to zmatené, nepřehledné, hromada linek a postav a celé to působí tak strašně průměrně, tohle se absolutně nedá srovnávat s Avengers od předchůdců. Bohužel i ta kresba je zde velmi slabá..
11