Uvidíte, jak daleko je ochotný zajít kvůli ženě, kterou miluje. Ben Raab a Salvador Larroca podrobí X-Meny zkoušce v podobě Krvavého úsvitu a Psylocke se ocitá první na ráně. Když se mutantky zmocní zákeřný Kuragari, Angel se vrhne do boje, aby zachránil její duši... jakýmikoliv nezbytnými prostředky. Zároveň vám přinášíme i první příběhy z Angelovy minulosti. Skrz tuto knihu marvelovský okřídlený zázrak dokonale poznáte!

Obsahuje příběhy:
Anděl za milion
Krvavý úsvit

Každá kniha obsahuje bonusové materiály, jako jsou soupisky týmů, první výskyty a historii postav, profily tvůrců, shrnutí minulých událostí, náčrtky, seznam zásadních knih a jiné zajímavé informace. Hřbety jednotlivých knih tvoří marvelovskou krajinu, jejímž autorem je výtvarník Adi Granov. Vychází každý druhý týden.

Obsahuje sešity sérií Psylocke and Archangel: Crimson Dawn #1-4 a materiál z X-Men (Vol. 1) #54-56


Scénář
Arnold Drake, Ben Raab, Roy Thomas
Art
Salvador Larroca, Werner Roth (Jay Gavin)
Ink
Vince Colletta (Vinnie), Sam Grainger, Hack Shack Studios, Sean Parsons, Art Thibert
Barvy
Liquid!, Christian Lichtner (Chris), Aron Lusen
Lettering
Rui Alves, Petr Schwarz
Překlad
Changer the Elder
Redakce
Mirka Jarotková, Ondřej Král
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
ISSN 2421-6399 (Hachette Fascicoli)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
175 x 266 mm
Tisk
barevný
Stran
128
Cena
249 Kč
Originál
Psylocke and Archangel: Crimson Dawn (Marvel Comics, 1969, 1997)
 • Moon
  Nhm co vás hodí doprostřed děje, takže nechápete o co gou.
  Nezajímavé postavy a vztah k nim nulový.
 • Tyfus
  Tak tohle jsem měl rozečtené dva týdny a velmi spolehlivě to fungovalo jako uspávadlo. Klasické NHM - příběh vytržený z kontextu, takže vůbec nevím o co šlo. Nezajímavé postavy, příběh o ničem a škaredá kresba. Abych jenom nevytýkal... na chvilku tam byl Wolverine.
 • hroubek
  Nic proti ničemu. Obyčejný komiks, který neurazí, ale nijak zvláště nenadchne. Čte se to dobře, děj má spád a je fajn číst nějaký komiks s Psylocke a Angelem. Největší problém je to, že mi celý příběh byl ukradený. Nevěřil jsem tomu, chyběla mě návaznost a prostě to bylo takové echt.