Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Roland Deschain se ocitne na pokraji smrti po útoku pomalých mutantů, načež se ho ujme skupina jeptišek, které se však soustředí na něco jiného než umění léčit. Tyto strašlivé nestvůry podobné mrtvolám – Sestřičky z Elurie – mají ve své pokřivené mysli pouze vraždu. A poslední pistolník ve svém současném stavu nemůže udělat téměř nic, aby jim v prokazování milosrdenství zabránil. Temná věž: Pistolník pokračuje příběhem, který v sérii patří k těm nejděsivějším a stydne při něm krev v žilách – převypravuje původní novelu od Stephena Kinga Sestřičky z Elurie, později zařazenou do antologie Všechno je definitivní.

Obsahuje sešity série The Dark Tower: The Gunslinger: The Little Sisters of Eluria #1-5 (prosinec 2010 - duben 2011)

Scénář
Peter David, Robin Furth
Kresba
Luke Ross
Ink
Luke Ross
Lettering
Josef Ládek
Barvy
Richard Isanove
Překlad
Linda Bartošková
Redakce
Filip Gotfrid, Boris Hokr
Obálka
Richard Isanove, Luke Ross
Námět
Stephen King
Žánry
dobrodružný, fantasy
ISBN/ISSN
978-80-7449-703-2 (Crew)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
171 x 259 mm
Tisk
barevný
Váha
558 g
Stran
128
Cena
349 Kč
Originál
The Dark Tower: The Gunslinger #02: The Little Sisters of Eluria (Marvel Comics, 2013)
 • marian
  Tento díl měl spád. Moc mě bavil. Konečně to zase dostává šťávu.
 • PKD
  Nevím, ale příjde mi, že když se jedná o přímou adaptaci jako v př. Zrození Pistolníka dle hl. části DT IV, je to bomba. Tady jde o adaptaci povídky stejného názvu a i když naprosto nic proti Jaemu Lee, tak Luke Ross odvedl perfektní práci! Bylo to doslova...pošušňáníčko to čísti a vychutnávat atmosféru (dosti depkoidní, ale tady nejde o Mickey Mouse, že?) vizuál, včetně coloringu. DT comicsových booků jest prozatím celkem 15 (nepočítám celkem ještě 5 spin offů) a my jsme už skoro, v polovině. Což bych nemusel dnes řešiti, pokud by crew celý 2019 nechrápala a vydala už dávno book 7 a 8 (což bylo slibováno, a nakonec prd, leda) což jest Bitva o Tull, který je už naplno, verzí 1. DT knihy. A o které mohu prohlásiti, že stojí za to, stejně jako tento book. Sakra, doufám, že ještě tento rok by to snad mohlo vyjít. Jen pro zajímavost, pro ty, kteří nevědí. Seznam zbývajících booků, jest následující...
  8. Bitva o Tull
  9. Dostavníková Stanice
  10. Muž v Černém
  11. Temná Věž: Tři vyvolení...Vězeň
  12. Domeček z Karet
  13. Paní Stínů
  14. Hořká Medicína
  15. Námořník. Tek!
 • George Walker Bush
  Řekl bych, že první série byla mnohem lepší. Tohle už je - byť se stejnými ambicemi a snahou o atmosféru - slabý, tentokrát lehce nekrofilní, odvar.

  Celkový dojem: 50%