Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 3 další ukázky

Celý zástup Olympanů, počínaje žárlivou manželkou jejího otce, bohyní Hérou, a zdaleka nekonče jeho marnotratným synem Apollónem, by rád viděl mrtvou nejen Wonder Woman, ale také zcela nevinné, potenciálně všemocné nemluvně, které Zeus nedávno zplodil s lidskou ženou…

Diana se záchrany dítěte – a své vlastní kůže – odhodlaně ujímá a volky nevolky přijímá spojenectví dosti nesourodé skupinky bohů a polobohů. Olympané však nejsou tím jediným panteonem, který se do honu zapojil – z hlubokého vesmíru přichází o život bezbranného dítěte usilovat největší válečník národu Nových bohů a v mrazivých pustinách Antarktidy se probouzí bůh toužící po srovnání velice dávných účtů.

Wonder Woman musí prokázat svůj bojový um – ale nepřinutí ji okolnosti rozpoutat síly, které neovládne? Chraň bůh…

Obsahuje sešity série Wonder Woman (NEW 52) #0, #13-18

Vyšlo v brožované, limitovanější pevné vazbě s přebalem a extra limitované pevné vazbě s přebalem na speciálním papíře s černobílou variantou obálky, číslované s certifikátem (52ks).


Scénář
Brian Azzarello
Art
Tony Akins, Cliff Chiang, Amilcar Pinna, Goran Sudžuka
Ink
Tony Akins, Richard Burchett (Rick), Dan Green, Amilcar Pinna
Barvy
Matthew Wilson (Matt)
Obálka
Cliff Chiang
Lettering
Ludmila Nussbergerová
Překlad
Martina Dari Antonínová
Redakce
Jiří Pavlovský
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7595-034-5 (BB/art s.r.o.)
Vazba
šitá v tvrdých deskách s přebalem
Formát
170 x 260 mm
Tisk
barevný
Stran
176
Cena
699 Kč
Originál
Wonder Woman #03: Iron (DC Comics, 2013)
Varianty
Wonder Woman #03: Vůle (paperback) (2018)
Wonder Woman #03: Vůle (pevná vazba) (2018)
Wonder Woman #03: Vůle (limitovaná edice 52ks) (2018)
 • faster86
  Asi se mi ta série začíná líbit. Když nad tím asi týden zpětně přemýšlím, tak tam není nic co by mě posadilo na prdel, ale bavilo mě to číst a přečetl bych si to klidně znovu.
 • Fry
  Wonder Woman #03: Vůle - 'Jsem Krev, jsem Odvaha, jsem Vůle, jsem Válka', názvy prvních čtyř knih odkazující k samotnému Áresovi, učiteli Wonder Woman a jejímu největšímu protivníkovi lemují odkazy protkanou ságu, nápadně připomínající Sandmana od Neila Gaimana. Nicméně přece jen tak výjimečné jako sága Pána snů to bohužel není a ani nejspíš nebude ... Za mě 3*!
 • Spacecore
  Spacecore18.6.2019 18:30Wonder Woman #03: Vůle (paperback)
  Tady je vidět, že je Wonder Woman v dobrých rukách a Azzarella baví psát. Diana je svá, taková jak má být a tradiční propojení s řeckými mýty je boží :-) Zápletka super a dokonce se chytám i po dlouhých pauzách mezi jednotlivými booky. Akorát mi přišlo, že kreslíř ke konci trochu spěchal, nebo ho to už nebavilo.
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin5.3.2019 10:04Wonder Woman #03: Vůle (paperback)
  Občas se divím, že ten potenciál zrovna Azzarello tak trestuhodně promrhává. Komiks se mi dobře čte a docela mě baví, je to celé zajímavě načrtnuté, ale trochu blbě vyprávěné, zajímavé postavy jsou někdy až moc ploše vykresleny.

  Celkový dojem: 60%
 • perak
  Pořád dobré a originální, WW mne v tomto runu skutečně baví. Azzarello do příběhu přidává další nové postavy a linie vyprávění, které mohou působit nadbytečně - kniha však končí dost otevřeně a tak se hůře hodnotí, zda některé části jsou opravdu navíc či jsou jen rozjezdem něčeho většího. Tak snad se v dohledné době dočkáme dalšího pokračování.
 • 3DD!3
  Azzarelova Wonder Woman si drží svůj standard a ze sérií u nás vydávaných New 52 je rozhodně nejlepší. Postavy se vyvíjejí místy velice překvapujícím způsobem a některé nové charaktery jsou mile sexistické. Hlavním tahounem Vůle je tentokrát Válka, který vystupuje ze stínu a ukazuje nečekaně dobráckou povahu, když se pouští do tréningu utiskované amazonky, které přezdívají Hlíno. Zatím nejlepší kousek čistě o Wonder Woman co u nás vyšel.
 • Lenny
  Lenny mecenáš24.7.2018 11:27Wonder Woman #03: Vůle (paperback)
  Super Wonderka, partie je hezky rozjetá, jen by to chtělo zrychlit tempo.
  Více na http://www.youtube.com/watch?v=tcq3SH0BrfI
 • karl173
  karl173 mecenáš22.7.2018 21:10Wonder Woman #03: Vůle (paperback)
  Téhle sérii hrozně ubližuje styl vydávání od BB artu. Azzarelo si totiž s celým příběhem hodně hraje a v podstatě nikam nespěchá. Na jednu stranu je to fajn, protože díky tomu se příběh dobře zamotává a propojuje všechny možná postavy pěkně dohromady, ale na druhou stranu si jednou za rok přečíst trochu toho povídání je hrozně málo. Jak jsem již načal, tak je tenhle díl hodně o povídání. Méně akce ale komiksu vůbec neškodí, protože když přijde tak máte pocit, že to tak má být a že příběh zkrátka správně graduje. Skvěle se zde pracuje s postavami a když i po delší době budete číst tuhle sérii, tak si během jedné této knihy dokážete některé postavy velmi oblíbit. Kresba je také fajn a velmi dobře se na ni kouká. Dopomáhá ke svižnému čtení svojí přehledností především. Abych to tedy shrnul, jedná se velmi svižnou jednohubku propletenou několika příběhovými linkami a já se dobře bavil. Nejedná se o žádné veledílo, ale zkrátka dobře se to čte. Každopádně doufám že BB art tuto sérii nezařízne a že pokud se nepokusí zrychlit tempo, tak že aspoň příští rok vydají čtvrtý díl, byť takové tempo jistojistě už spoustu čtenářů odradilo. 75%
 • erik
  Platí to, čo aj v predchádzajúcich dvoch častiach. Je to dobré, ale nechytá ma kresba a mám pocit, že bohov a ich potomkov je na svete viac, než ovečiek, čo by ich mali uctievať.
 • cyboy
  cyboy mecenáš28.6.2018 02:51Wonder Woman #03: Vůle (paperback)
  Tentokrat mam pocit, ze to Azzarello uplne nezvladnul. Z toho, co se rozjizdelo trochu ve stylu sandmana, nezbylo skoro nic a navic prichazi i vyslovene zbytecne postavy. Jako ano, na scenu prichazi i novy zaporak, ale stejne me tento dil pomerne nudil a dalsi si koupim asi jen "protoze Azarrello".
  65%
71910