Zkrat #03

4.1 | Martin Přibyl | drama, existencionální, humorný, magazín, satirický, stripy | série Zkrat

Třetí číslo brněnského komiksového fanzinu.

Obsah:
Sugar Cube - Toy Box
V pajzlu u Looa - Miloš Mazal
Miloš Mazal - rozhovor (publicistika)
Na hranicích... - Skam
Mr. Ironickx č. 10 - Michal Kohout
Podivu hodná dobrodružství Sira McMulliganna a malého johna - Karel Jerie
Balík Bo & tajný kamarád - Lars Sjunnesson (Švédsko)
Errol 1 - Lars Sjunnesson (Švédsko)
Game Over - Jiří Pavlovský, David Hanzl
Jáma - Branko Jelinek (Slovensko)

Scénář:
Toy Box, Branko Jelinek, Karel Jerie, Michal Kohout, Martin Krejčí (Skam), Miloš Mazal, Jiří Pavlovský, Lars Sjunnesson
Kresba:
Toy Box, David Hanzl, Branko Jelinek, Michal Kohout, Martin Krejčí (Skam), Miloš Mazal, Lars Sjunnesson
Lettering:
Martin Přibyl
Překlad:
Martin Přibyl
Redakce:
Martin Přibyl, Tomáš Prokůpek
Publicistika:
Martin Přibyl
Obálka:
Miloš Mazal
Grafické úpravy:
Martin Přibyl

Internetová stránka: http://zkrat.comx.cz

Ocenění:
comiCZaward 2004: Mozek českého comicsu za nejlepší scénář (Miloš Mazal: V pajzlu u Looa)

Rok a měsíc vydání: 2004 | ISBN: - | Vydání: 1. | Vazba: sešit | Formát: 210 × 297 mm | Počet stran: 36 | Tisk: černobílý | Cena v době vydání: 60 Kč | Název originálu: - | Vydavatel originálu: -

Obálka
Ukázka č.1
Ukázka č.2
Ukázka č.3
J.Connor
M J.Connor 19.8.2011

No vida, stačí barevný obal a celý magazín to posouvá o míle dál. Pajzl u Looa je samozřejmě vynikající, na druhou stranu, tak vysranej jako před lety už z něj nejsem. Líbí se mi nápad se soundtrackem v jinak nijak zvláštním "Na hranicích". "Balík Bo" je luxusní, především malba.

Kapis
M Kapis 24.8.2009

90% za Mazala, kterému to příjimení fakt nepřísluší;-) Vždy jsem obdivoval lidi, co si své scénaře i kreslí, takže klobouk, který nenosím, dolů. Znám spoustu bruntáláků, ale tady tohohle přímo osobně ne....bohužel...zatím snad. Cukrová kostka i Balík Bo mají velký potenciál, ale cosi tomu chybí. Věřím, že aspoň u Balíka to není překladem, kruciš (slyšel někdo někoho toto slovo použít v praxi???) . Možná jen by potřebovali trochu přitvrdit, ale to je zase jen můj pocit, ale jak říkal jeden z adminů, který pyčo není admin - o tom to tady je, abysme tu blili naše nejvnitřnější pocity.

Tao Quit
Tao Quit 17.12.2007

V tomhle čísle je vela kvalitních komiksů,avšak škoda,že dohromady zaplácali strašně moc prostoru kterého i tak ve Zkratu tehdy moc nebylo.Vévodou časáku je samozřejmě Miloš Mazal a jeho komiks v pajzlu u loa.Výtečný je taky Balík Bo a Na Hranicích.errol mi příde jako nejslabší komiks čísla a podle mě zbytečně moc zaplacává místo.Mr.ironicxx a komiks Karla Jerieho jsou opravdu zajímavé jednohubky.No a Sugar Cube,stripy Game Over a Jáma zaručeně pobaví.Téměř nemám co vytknout.Je dobře že tu Zkrat máme.Hezká šedesát devítka!

Saiffer
M Saiffer 23.1.2006

#"Sugar Cube" pekné nápady príjemne podané #"V pajzlu u Looa" zaujímavý pohľad na vec, dobrá atmoška, rozhovor s Mazalom na jednotku #"Na hranicích" 100 bodov za vtipy a napad so soundrtrackom :)#"Podivu Hodná Dobrodružství" veľmi podarený experiment #"Balík Po" (mnou) veľmi nepochopený experiment #"Errol" ehm, čo? #"Game over" keby som hral Final Fantasy asi by som sa smail viac # "Mr Ironix" sa dal a "Jáma" je haluz.

karel
M karel 26.10.2004

Pajzl vévodí číslu. na chuť jsem mu přišel až po druhém, třetím přečtení. zbylé příběhy kvalitně doplňují a naplňují číslo
momentálně můj nejoblíbenější Zkrat

KLAUN_DOMINANT
M KLAUN_DOMINANT 24.10.2004

V pajzlu u Looa je moc dobrej komiks. Pěkná kresba a takovej netradiční sakra zajímavej příběh. Zbytek je pohodička. Dobrý číslo.

DEmnoG
M DEmnoG 17.10.2004

Jo, V pajzlu u Looa je moc dobry, libilo a to tak, ze velmi. Ja jsem pana Mazala ani nezaregistroval, takze pro me prekvapeni. Sir McMulligan me velmi potesil, zajimavy napad. Celkove dobry.

Zack
A Zack 14.10.2004

Musim rict, ze tohle cislo me docela pobavilo, ubylo pseudoumeni, pribylo kvalitnich kresliru a hlavne zabavnych scenaru. V pajzlu u Looa je sice lehce nedotazeny a pointa je takova ehm, no, ale nektery vtipky, hlavne v kresbe, jsou vyborny... podobne je na tom i comics od Skama, dialogy mi misty prislo trochu moc, ale obcas sem se i zasmal. Ze by mi prislo neco vylozene slaby, to mi neprislo, i pro ty slozitejsi duse tu jsou veci jako SugreCube... Povedeny cislo...

robert.hladil
robert.hladil 9.1.2016

oleav
oleav 11.11.2013

J.Connor
J.Connor 5.2.2012

Kapis
Kapis 5.2.2012

Tao Quit
Tao Quit 5.2.2012

Saiffer
Saiffer 5.2.2012

karel
karel 5.2.2012

DEmnoG
DEmnoG 5.2.2012

Zack
Zack 5.2.2012