Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 1 další ukázka

V Divokém vesmíru po dlouhou dobu spalo prastaré zlo, ale Velká pramatka Drengirů nyní procitla a s ní i její děti…

Strážci míru a spravedlnosti z Majáku Hvězdosvit čelí tajemné nákaze, která se nevyhnula ani nejlepším z nich. Jediům nezbývá než vsadit vše na jedinou kartu a spojit síly s obávaným Huttským kartelem, aby se mohli společně postavit smrtelně nebezpečnému nepříteli, který se nekontrolovatelně šíří po galaxii a hrozí pohltit vše živé.

Zatímco maršálka Hvězdosvitu Avar Kriss bojuje s novými spojenci po boku proti drengirské hrozbě, Keeve Trennis se snaží zachránit svého někdejšího mistra. Chce mu pomoci uniknout před temnotou vyvěrající z jeho nitra, ovšem vymanit Sskeera ze sevření kořenové mysli bude daleko těžší, než se na první pohled zdálo. Jediové budou muset proniknout až k samotnému srdci Drengirů…

Obsahuje sešity série Star Wars: The High Republic #6-10 (červen 2021 - říjen 2021).
Příběh v této knize se odehrává po událostech v knižních románech Světlo rytířů Jedi a Do temnoty, komiksovém svazku Vrcholná republika - Není strachu a přibližně ve stejné době jako knižní román Sílící bouře.


Scénář
Cavan Scott
Art
Ario Anindito, Georges Jeanty
Ink
Marc Deering, Georges Jeanty, Mark Morales, Victor Olazaba, Sean Parsons, Karl Story
Barvy
Annalisa Leoni, Carlos Lopez, Rachelle Rosenberg
Obálka
Phil Noto
Lettering
Art D – Grafický ateliér Černý s.r.o.
Překlad
Lubomír Šebesta
Redakce
Pavel Klimeš, Tereza Nováková Tomášková, Milan Pohl, Barbora Pokorná
Žánry
akční, dobrodružný, sci-fi
ISBN/ISSN
978-80-252-5407-3 (Egmont ČR (Albatros Media a.s.))
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
174 x 266 x 14 mm
Tisk
barevný
Váha
540 g
Stran
120
Cena
369 Kč
Originál
Star Wars: The High Republic #02: Heart of the Drengir (Marvel Comics, 2021)
 • Darth Raelchi
  Dvojka už pokulhávala, narozdíl od jedničky a bavilo mě to podstatně méně. Zbytečně užvaněné, ublížené a nikam nevedoucí. Prostě je to takové, aby to skončilo a mohlo se jen říct, jdeme na další quest. Přišlo mi to příběhově hodně odfláklé a postavy na mě působily ještě víc šablonovitě.
 • radimisko
  Svižné dobrodružství v povědomém, ale neokoukaném prostředí.
 • Alfi
  Spotrebný tovar v štandartnej mainstreamovej kresbe, bez zaujímavých nápadov. Nie je to urážlivo zlé, prosto priemer. Kniha neobsahuje časti deja popísané v doprovodných knihách a končí neuzavretá cliffhangerom.
 • Alfi
  Dopp: už viem, ale netušil som to, myslel som, že je to plusmínus samostatné ako ostatné SW zbierky od Egmontu
 • Doppelganger
  Alfi: tuto komiksovou řadu nemá smysl číst bez znalosti knižní řady Vrcholná republika. Děje hlavních knížek, young adult knížek a komiksové řady se vzájemně proplétají. Např. linie s Drengiry začala v první ya knize a pokračuje zde v komiksové řadě, která poskytuje vysvětlení, co dělala třeba Avar Kriss během událostí popisovaných v druhé (a pak třetí) hlavní knize.