Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 2 další ukázky

Koupit
Bohové mají nového krále. Amazonky mají novou královnu. Ale pouze jeden může vládnout.

Monstrózní bůh známý jako Prvorozený se zmocnil olympského trůnu a přeměnil jeho božskou nádheru na noční můru plnou krutostí a zabíjení. Nespočine, dokud všichni bohové pantheonu spolu se všemi bytostmi celého světa nebudou na jeho příkaz rozdrceni.

Wonder Woman, princezna válečnice, zdědila korunu Ráje a vládne magickému ostrovu, jež její sestry Amazonky po tisíce let nazývají domovem. Aby ochránila svůj lid, své přátele a svůj svět před blížící se válkou je připravena na změnu – kterou však nejlepší válečnice světa přijmou jen přes svoji mrtvolu.

Jenže u Wonder Woman a jejího lidu teď musí jít neshody stranou. Je třeba shromáždit těch několik spojenců, kteří Prvorozeného přežili, a připravit se na rozsáhlou nepřítelovu invazi. Protože když královna válečnice bojuje s králem bohů, měli byste si dobře vybrat, na čí stranu se postavíte…

Obsahuje sešity série Wonder Woman (NEW 52) #30-35 (duben 2014 - říjen 2014) a materiál ze Secret Origins #6 (říjen 2014)

Od tohoto čísla vychází již bez limitovaných verzí.


Scénář
Brian Azzarello, Cliff Chiang
Art
Cliff Chiang, Goran Sudžuka
Ink
Cliff Chiang, Goran Sudžuka
Barvy
Matthew Wilson (Matt)
Obálka
Cliff Chiang
Lettering
Pavel Mařata
Překlad
Pavel Švanda (Ninjer)
Redakce
Mirka Jarotková, Martin Kužel
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7595-567-8 (BB/art s.r.o.)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
500 g
Stran
160
Cena
499 Kč
Originál
Wonder Woman #06: Bones (DC Comics, 2015)
  • faster86
    faster8629.5. 10:12Wonder Woman #06: Kosti
    Je to takový průměr, Azzarello si tak nějak dokončí dějovou linku a jde od WW pryč. Asi to nebude nejslabší díl runu, ale mezi slabší určitě patří.
1