Flash #08: Válka Flashů
CREW1. vydáníčerven 2021série Flash (Znovuzrození hrdinů DC) 19/26
3.4
...
...
...
...
+ 5 dalších ukázek
Koupit
Flash proti Flashovi!

Dozvuky návratu Wallyho Westa dosáhnou v knize VÁLKA FLASHŮ kritického bodu, když se do sebe s nečekanými následky pustí největší tempaři 21. století!

Wally West se přidal k Barrymu Allenovi a druhému Wallymu Westovi – alias Kidu Flashovi – aby společně chránili Keystone City před různými hrozbami. Když se však Wally dozví, co mu Barry zamlčel o jeho minulém životě – včetně osudu jeho zmizelých dětí – rozhodne se prorazit zdroj rychlosti, aby bez ohledu na následky získal zpět to, o co přišel. Barry s Kidem Flashem a Ligou spravedlnosti se ho musí pokusit zastavit v bitvě, v níž se na stránky DC univerza vrací jeden z nejmilovanějších hrdinů a spolu s ním také jeden z nejzlověstnějších padouchů DC!

Obsahuje sešity série The Flash (Rebirth) #46-51 (květen 2018 - červenec 2018) a příběh z The Flash (Rebirth) Annual #1 (leden 2018)

Scénář
Joshua Williamson
Art
Scott Kolins, Howard Porter (HP)
Ink
Scott Kolins, Howard Porter (HP)
Barvy
Luis Guerrero, Brian Miller (Hi-Fi Colour Design)
Obálka
Brian Miller (Hi-Fi Colour Design), Howard Porter (HP)
Lettering
Petr Schwarz
Překlad
Michael Talián
Redakce
Filip Gotfrid, Andrea Nekvapilová, Petr Schwarz
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7679-001-8
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
170 x 260 mm
Hmotnost
440 g
Tisk
barevný
Stran
160
Původní cena
379 Kč
Originál
The Flash #08: Flash War (DC Comics, 2018)
I přesto, že Williamson zvládá svojí roli dobře, tak už se mi přeci jenom jeho série začíná zajídat. I s přihlédnutím, že jsem si dal s touto sérii poměrně dlouhou pauzu, tak mne tento díl vcelku nudil.
A to především z důvodu, že formulka kterou Williamson jede, točí už poněkolikáté a tak to všechno pomalu ztrácí na vážnosti a síle. Řeč je především o tématu rodiny a zachraňování minulosti.
Celá toto téma už se zkrátka vyčerpalo a chtělo by to přijít zase s něčím/někým jiným.
Další díl a začíná mi přidat, že se bude kvalita střídat průměr s nadprůměrem. Ikdyž tenhle díl bych se nebál označit jako horší průměr. Za mě to bylo celé zmatené a snad už skončí to skákání časem, kterého si tu čtenář opravdu užil. U zaporáka jsem si až do poslední chvíle nebyl jistý záměry a důvodem proč to celé dělá a i ten mi přišel strašně hloupý. U minulého dílu jsem psal, že bych rád zaporáka co hned nechce zničit celou planetu, tady napíšu, byl bych rád za zaporáka co chce zničit jen planetu.
jh666: Boha jeho, tak to je na facku od Supermana
Shpeck. Jeden s tehdejších šífů DC Wallyho dlouhodobě nesnášel, takže do toho Kingovi kecali. Ten samý člověk zařídil u amnézii Dicka Graysona.
Tak jsem si přečetl i Heroes in Crisis, což v podstatě uzavírá přiběh Wallyho Westa nakousnutý tady ve Válce a... to jako kterému kokotovi to přišlo jako dobrý nápad? Tak příšerné hovno už jsem dlouho nečetl. A hlavně ta "pointa". To si chudák Wally nezasloužil.
Jop, batman je od crwe, ta by sérii snad nezrušila.
Důvod je jednoduchý, malé prodeje. A co se týče Action Comics a Supermana, tak ono to dál by bylo i docela těžko vydávatelné, jelikož to byl crossover za crossoverem. A aspoň vydali kompletní run od Snydera.
Oh, aha, já v tom mám lehký bordel, co co vydává. Proč ruší série? Už zrušili action comics a i all-star western? To už můžou pomalu zrušit i new 52 ligu. Je to nefér, Pokud se člověku série líbí a pak jí zruší. Nu což.
Comicsmaniaczone: All-Star Western už česky pokračovat nebude (to potvrdili na svém FB někdy loni). Ale jinak, co se týče Crwe, tak ta z New52 vydávala jen Batman od Snydera.
Hm, škoda že se asi ty sesitovky nechytnou...
Já pokud vím, tak BBArt už vydává Allstar western 6 let (myslím) a jsou (myslím) na čísle 3, což jsou velice ,, dobré" výkony. Zlatá Crew. Nejlepší by bylo, kdyby se ty série nějakým způsobem přesunuli na Crew. Pokud vím, Crew už je se všemi svými New 52 sériemi hotová. Třeba s aquamanem si zase BBArt vede celkem slibně, už vyjde šestka, což znamená že jsou zpožděni jen o 1-3 čísla, kdy u new 52 jsou zpožděni tak o 4 čísla minimálně.
Na stránkách crwe se už snad ještě před 1. číslem toho Batman/Fortnite Pavlovský vyjádřil, že sešitovky by začali vydávat jen když by to bylo ze světa veleúspěšné série(Fortnite), kde by byl navíc kod(Fortnite). Takže normální sešitovky zde určitě nezačnu vycházet.
BBart a jejich (ne)vydávání komiksů je už vážně podle mě jen master troll, nebo extrémně neschopný vydavatel. Oni jsou schopný jednu dvoudílnou sérii vydávat 5 let(Americká Liga z New 52). Dost mě v tomhle štvou, zničili tolik kvalitních sérií a takovým způsobem, že už to není normální, podle mě prostě ze srdce nenávidí mainstream a snaží se ho tímto způsobem u nás zničit...
Pochybuju, že by se u nás sešitovky nějak víc rozmohly, úspěch Batman/Fortnite je podle mě daný spíš tím Fortnitem než vlastním komiksem.
Hehe já napsal BBArt třemi různými způsoby.
Já vím, to se mi na tom právě také líbí. Spolupráce. Pochybuji že si BbArt řekl ,, Teď vydáme Doomsday Clock" ne, oni to mají promyšlené.
Jen jsem si všiml, že BBArt vydává v několika ohledech mnohem pomaleji. Vím že kontrolují zisky ale... Třeba s new 52 moc nepokročili. Zajímalo by mě, jestli po úspěšné sérii Batman/fortnite je nějaká šance na vydávání v podobě sešitů i u jiných řád, jako u flashe, Batmana, aquamana(který je od BBART takže asi ne) atd.
Comicsmaniaczone: Doomsday Clock vydal BBArt, ne Crew.
Ona to určitě promyšlené má, vzhledem k tomu, že zde vydali Doomsday clock, které zde nevyšli pod štítkem Znovuzrození, které korespondují s rebirthem.
Nepochybně.
To nevím. Ale věřím, že Crew má dobře promyšlené a rozvržené, co kdy vydají.
To jsou ale už díly co korespondují s novým Batmanem, po Snyderovskou Ligou, nebo ne?
Fimi: Ale pokračování této řady pořád vychází v Americe, pokračuje to sešitem The Flash #750.
Jenže tohle už není zrovna aktuální... Dokonce už i liga od Snydera skončila a ta tu ještě nezačala ani vycházet... To samé Batman Who laughs a to nemluvím o Death metalu...
Comicsmaniaczone: Je pravda, že to tu nevychází takovou frekvencí jako manga, ale zase vzhledem k tomu, že to je aktuální série, tak až by dohnali DC, zřejmě by už nevydávali díly takovou frekvencí a museli bychom čekat ještě déle. Jako já bych taky byl rád, kdybychom další díly dostávali častěji, ale pak by se mi nechtělo čekat.
Tady mě zarazilo tohle: červen 2018! To to jde takhle pomalu?
Crew by měla zrychlit. Nicméně jsem velice zvědav, jak toto dopadne.