Ukázka
Ukázka
Ukázka
Příběh: Král džungle

Legenda o Fantomovi:
15.kapitola Králové z hor
16.kapitola Walkerův útes
17.kapitola Spojení s okolním světem

Vycházelo v české i slovenské jazykové mutaci.
Poslední číslo série.

Obsahuje sešit série Fantomen #988 (5/1991)


Scénář
Svere Årnes
Art
César Spadari
Lettering
Květa Šlosárová
Překlad
Slavomír Baběrád
Redakce
Miloš Chovanec
Žánry
akční, dobrodružný
ISBN/ISSN
80-7147-158-5 (Semic-Slovart)
Vazba
sešit v měkkých deskách
Formát
176 x 250 mm
Tisk
barevný
Stran
32
Cena
25 Kčs
Originál
Fantomen #988 (Semic Press Sweden)
 • louza
  louza20.1.2019 22:38Fantom #8
  Do džungle přijíždí filmový štáb, který má natáčet populární a Rexův oblíbený seriál o Korzanovi, co vypadá jako Batman. Hlavní hvězdou je týpek v černých zrcadlovkách 80.kového střihu jménem Silvestris, což je samozřejmě naprosto boží. Detektivní zápletka, parafráze na Slye a Tarzana... Kdyby mi tohle jen o vlásek neuniklo v tom správném Rexově věku (stejně jako Kamil jsem ten sešit sehnal až o hodně, hodně později), byl by to teď kult, který bych měl stejně jako skvělý předchozí sedmý sešit vypálený do sítnice. Takhle je to "jen" doplněné vzdělání.

  Jestli něčeho ze Semicu želím nejvíc, je to právě ztráta dobrodružného Fantoma, který měl už v té době opravdu zdatné kreslíře, protřelého pulpově dobrodružného psavce v zádech a na svou dobu nevídaně progresivní barvy i na tom toaleťáku co to Semic tisknul. Noční džungle je prostě nádherná.
 • willis
  willis25.2.2008 11:01Fantom #8
  Nedaleko Fantomova sídla se chystá natáčení seriálu Král Džungle. Zápletka se točí okolo příprav a únosu herce, který hraje hlavní roli. Vcelku zábavné jsou poznámky režiséra na Fantomův kostým. Myslí si, že je to komparsista který chce získat nějakou roli. Jako bonus je tady ještě nic moc zajímavá stránkový rozhovor s autorem a přehled hlavních postav vystupujících ve Fantomových komiksech.
  Jinak poslední díl, který tady Semic vydal. Celkově průměrná série, ale který kluk by nechtěl mít svojí tajnou jeskyni, ochočeného vlka, sílu deseti mužů, hlas při němž tuhne krev v žilách a pěkně drsný kostým? :)
 • Markyz de Sade
  Markyz de Sade3.1.2008 23:01Fantom #8
  Tak tenhle se mi dost líbil, hlavně mi trvalo 14 let, než jsem ho sehnal. MdS
 • Kapis
  Kapis mecenáš9.1.2006 13:01Fantom #8
  V té době jeden ze tří titulů co Semic vydával, byl jsem malý a bylo to dobrodružné, měl jsem ho rád
1442