Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 2 další ukázky

Koupit
Největší moc Atlantidy se utrhla ze řetězu... Šílený vládce Atlantidy Corum Rath čelí útoku na všech frontách. Snaží se najít způsob, jak si udržet trůn, a přesvědčí svého přítele z dětství, aby mu umožnil přístup k nejtemnější magii, jakou Atlantida zná. Výsledkem je však hrozba, kterou nedokáže ovládnout Rath, a dost možná ani Aquaman!

Rathův spojenec Kadaver získá moc zřídla atlantské magie a stane se tupým sloužícím svého krále. Rathovo vítězství se zdá být zaručené…
… alespoň do chvíle, kdy Aquaman a jeho nečekaní spojenci vezmou útokem brány královského paláce. Rozpoutává se rozhodující bitva o osud podmořského království. Rath však za svou honbu za mocí zaplatí nečekanou daň. Stává se z něj nestvůrný živel, který při svém posledním útoku zasáhne všechny zúčastněné.

Obsahuje sešity série Aquaman (Rebirth) #34-38 (březen 2018 - červenec 2018)

Od tohoto čísla se sebrané knihy již neoznačují labelem 'Znovuzrození DC' a nejsou číslovány v pořadí, i když se v originále jedná o přímé pokračování dané řady.


Scénář
Daniel Abnett
Art
Riccardo Federici, Kelley Jones, Robson Rocha
Ink
Riccardo Federici, Daniel Henriques, Kelley Jones, Danny Miki
Barvy
Sunny Gho, Michelle Madsenová
Obálka
Joshua Middleton
Lettering
Pavel Mařata
Překlad
Changer the Elder
Redakce
Mirka Jarotková, Pavel Kořínek
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7595-460-2 (BB/art s.r.o.)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
340 g
Stran
128
Cena
399 Kč
Originál
Aquaman #06: Kingslayer (DC Comics, 2018)
 • Alfi
  Otec: - Sme poctiví remeslníci, ktorí tesajú len tie najkvalitnejšie kamene ktoré pretrvajú veky a držia Atlantídu pokope.
  Syn: kameň mu pod vodou vypadne z ruky na morské dno a rozbije sa.

  Tak zhruba taká je to kniha. Kvalitné remeslo, len sa nesmiete hlbšie zamyslieť nad tým, čo sa vlastne udialo. Ale ako mainstream fajn a kreslené je to pekne.
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš12.9. 23:02Aquaman #06: Smrt krále
  Kresba dobrá, kreslíři mě pobavili jak si hrají s látkou podmořského světa a jejich pojetí temnoty se mi docela líbilo, bohužel tohle jsou jediná pozitiva v knize, hodna i 4 hvězd! Příběh je čiré "rozuzlení" a taky to tak vypadá. Aby Aquaman nemusel dělat tvrdá rozhodnutí, vždycky mu do toho někdo hodí "vidle". Zajímalo by mě, kdyby i taková postava musela opravdu dělat politická rozhodnutí hodna krále. Toho se ale asi nikdy nedočkáme. Když tohle smetu ze stolu, tak samotná dějová linka je prostá, uzavírající a nijak zvlášť svět nerozšiřující. Dobře, konec je jakési pomyslné vytržení z rutiny, ale to je asi vše. Pro mě prostě průměr. Číst se to dá, ale je to prostě suprákovina.
13