Královská hra #03
CREW1. vydáníduben 2020série Královská hra 3/5
3.4
...
...
...
...
+ 5 dalších ukázek
Koupit
Počet žáků třídy se povážlivě snižuje a každý další úkol je děsivější. Časový limit stále odtikává… a navíc to vypadá, že tajemný Král se skrývá mezi přeživšími žáky. Kdo z nich to je? A o co mu jde?

Scénář
Nobuaki Kanazawa
Art
Hitori Renda
Obálka
Hitori Renda
Lettering
Štěpán Brož, Marie Novotná, Jakub Škraban, Darya Subotsina, Alena Veselá
Překlad
Eliška Nováková
Redakce
Filip Gotfrid, Andrea Nekvapilová
Žánry
horor, thriller
ISBN/ISSN
978-80-7449-805-3
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
128 x 182 mm
Hmotnost
205 g
Tisk
černobílý
Stran
164
Původní cena
199 Kč
Originál
Ōsama Game #03 (Futabasha Publishers Ltd., 2011)
Královská hra #03 - Zajímavě se to rozvíjí, úkoly jsou stále náročnější a Král disponuje téměř neomezenou mocí. Nicméně právě v tomhle vidím největší kámen úrazu, protože pokud autoři nevyjdou na světlo se svou verzí 'zápisníku smrti', tak fakt nevím jak dokáží vysvětlit že prakticky kdokoliv může kdykoliv umřít, nehledě na místo aktuálního pohybu. No, uvidíme ... Za mě 3*!
Tak zatím asi nejlepší díl. Začátek byl celkem dost emotivní a ten konec... wow. Druhému dílu jsem vyčítal, že to byla docela nuda, ale tady to bylo napínavé od začátku až do konce. Víc a víc otázek, tak doufám, že budou pořádně vysvětleny. Bohužel je problém v tom, že je zde přes 30 postav a kromě hlavních třech lidí vám jsou ostatní postavy ukradené. Musím říct, že král se tady dost rozjel a zabíjí koho chce a kolik chce. Je na hovno, když umře vaše oblíbená postava. Samozřejmě tomu odpouští stupidní věci jako je policie a takové detaily.
Plusy-děj, napětí, kresba
Mínusy-postavy

Celkem-80%
Jakože málokdy se mi stane, aby něco bylo zároveň tak trochu střídavě nudný a hloupý, ale i neskonale napínavý. Jo, chci vědět, jak to dopadne. Chcípá to tam dosti solidně, skoro bych řekl, že brutálně.

Celkový dojem: 40%