Rocket a Groot #01: Profíci v akci
CREW1. vydáníčervenec 2019série Rocket a Groot (All-New, All-Different Marvel) 1/2
3.1
...
...
...
...
+ 3 další ukázky
Koupit
ROCKET DOSTÁVÁ VZTEKLINU! PODAŘÍ SE GROOTOVI PŘIVÉST SVÉHO KÁMOŠE ZPÁTKY, NEŽ HO POHLTÍ TEMNÁ STRANA?

VÍTEJTE V TÉ NEJKÁMOŠOVATĚJŠÍ KNIZE PLNÉ CHLUPATÝCH A PĚKNĚ SUKOVITÝCH DOBRODRUŽSTVÍ! Když Rocketa postihne děsivá proměna, vyrazí Groot na nebezpečnou cestu, aby svému příteli připomněl, co je doopravdy zač... ale tahle cesta skončí s mluvícím stromem uvězněným v děsivém žaláři nebezpečného diktátora, lorda RakZoona! Ano, RakZoon je možná malý vzrůstem, ale vrhá dlouhý stín na celou svou říši... a i na jedno z největších vesmírných přátelství! Bude tohle konec Rocketa a Groota? Nebo snad jejich konečná přijde ve chvíli, kdy je zajmou vesmírní vikingové? A do všech těchhle napínáků jsme ještě vmáčkli příběhy plné sportovního napětí! Když se naši hrdinové zapojí do galaktického ragbyového klání... nebo když se rozhodnou změřit síly se svým největšími protivníky - sami se sebou!

Obsahuje sešity série Rocket Raccoon & Groot (All-New, All-Different Marvel) #1-6 (leden 2016 - červen 2016)

Scénář
Skottie Young
Art
Filipe Andrade, Brett Bean, Aaron Conley, Jay P. Fosgitt
Barvy
Jean-Francois Beaulieu
Obálka
Skottie Young
Lettering
Josef Ládek
Překlad
Jiří Pavlovský
Redakce
Filip Gotfrid, Boris Hokr
Žánry
humorný, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7449-669-1
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
170 x 255 mm
Hmotnost
378 g
Tisk
barevný
Stran
140
Původní cena
349 Kč
Originál
Rocket Raccoon & Groot #01: Tricks of the Trade (Marvel Comics, 2016)
Předchozí díly byli jako oddychovka dobré. Především ten první mě tehdy mile překvapil. Zato tento díl není dobrý už ani jako ta oddychovka. První půlka knihy má naprosto triviální příběh a zbytek knihy už nemá příběh žádný. Kresba je v první polovině taková svá a byť se mi zdálo, že si kreslíř usnadňoval práci kde to šlo, tak se na to přesto dalo kupodivu dobře koukat. Ovšem zbytek knihy byl jeden velký pastelový mišmaš. I přesto že jsem nic nečekal, tak jsem z této knihy zklamaný. 2*
Napriek skvelému, zábavnému vizuálu je komiks Rocket a Groot: Profíci v akci veľkým príbehovým a scenárovým sklamaním. Nezáživné a málo vtipné príbehy si ma získať nedokázali.
Viac na webe Multiverzum.sk => http://multiverzum.sk/rocket-a-groot-profici-v-akci/
Tohle mohli rovnou pojmenovat Rocket 3.
Protože to má k tomu dost blízko a nechápu v čem spočívá to, že je v názvu i Groot.
Pokud to tedy budu brát jako třetí book, jedná se o nejhorší díl série. 50%
Má to ako vždy pekné farby a hlavne na prvý príbeh sa dobre pozerá, ale scenáre ma nebavili. Chýbajú tomu vtipnejšie a zaujímavejšie nápady a mám pocit, že na hlášku I Am Groot som už alergický.
Sice uz to neni serie Rocket, ale primo se to k ni hlasi a evidentne nejde o nic jineho, nez zpusob jak ctenari podvrhnout stejny obsah s novym jmenem a vyvolat v nem dojem "vime, ze to nebylo nic moc, ale ted to bude lepsi". Neni. Jako ano, je tam jeden sesit, ktery je celkem vtipny, ale jinak je to prazdne, nevtipne a vlastne i zbytecne. Do dalsich pokracovani nejspis nepujdu.
50%
Pro jakou je to věkovou kategorii?