Alternativní obálka
Alternativní obálka
Koupit
Slavný český komiks pro děti v novém moderním vydání.
Když v roce 1989 vznikaly první příběhy myšek Anči a Pepíka, jistě málokdo předpokládal, že i po více než čtvrtstoletí se bude jednat o kultovní bestseller, který na české komiksové scéně téměř nenachází obdoby.

Nejedná se však o náhodu. Zdařilé detektivní zápletky v kombinaci s propracovaným fiktivním světem autorky a jedinečným kresebným zpracováním totiž skutečně vytváří kombinaci, která je nadčasová a dokáže upoutat všechny generace. Krátké příběhy, které v průběhu devadesátých let vycházely i v legendárním Čtyřlístku, jsou v knize vhodně doplněny příběhy delšími, které již od počátku vycházely knižně.

Svět Anči a Pepíka možná na první pohled působí dětsky, jedná se ale o svět bez příkras, který dětem rozhodně nenabízí jednoduchá řešení na komplexní problémy světa. Myší svět dokáže být stejně nebezpečný jako lidský, plný nástrah, křivostí a lži. Zároveň ale okouzluje humorem, dějem, který plyne jako o závod a hlavně... můžeme si být jistí, že všechno vždycky dobře dopadne.

Obsahuje také doslov "V myších kronikách: Seriálová publikační historie" od Tomáše Prokůpka a Pavla Kořínka.
Vydání druhé, v tomto provedení první.
V roce 2020 vyšlo ve španělštině pod názvem Anita y Pepe 2 Resuelven más misterios a v katalánštině pod názvem L'Anna i el Pep 2 Resolen més misteris viz. alternativní obálka.


Scénář
Lucie Lomová
Art
Lucie Lomová
Obálka
Lucie Lomová
Publicistika
Pavel Kořínek, Tomáš Prokůpek
Redakce
Zuzana Vojtová
Žánry
dětský
ISBN/ISSN
978-80-7252-614-7 (Práh)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
160 x 240 mm
Tisk
barevný
Váha
473 g
Stran
104
Cena
299 Kč
  • Kabukiman
    Kabukiman21.4.2017 19:50Anča a Pepík #02
    Lepší než první díl. Mám tyhle myší děcka rád:)
741