Ukázka č.1
Ukázka č.2
Ukázka č.3
Z pověření galaktické rady provede loď G-Kom 3 výsadek na planetě Santaria. Místní povrchová stanice totiž neodpovídá na žádné signály. Po přistání se posádka střetne s nebezpečnými inteligentními formami života.

Scénář
Vlastimír Talaš
Art
Teodor Rotrekl
Obálka
Teodor Rotrekl
Žánry
sci-fi
ISBN/ISSN
80-85609-04-5 (Talpress)
Vazba
sešit v měkkých deskách
Formát
210 x 290 mm
Tisk
barevný
Stran
32
Cena
27 Kčs
 • Lenny
  Lenny mecenáš13.3.2011 02:19Neuvěřitelná setkání
  Kresebně je to moc pěkné, příběhově dementní.
 • J.Connor
  J.Connor mecenáš30.11.2010 18:40Neuvěřitelná setkání
  Velmi slušná kresba a vůbec celé zpracování, příběh prostý, rozhodně neurazí.
 • choze
  Nezáživná sci-fi s klasickou zápletkou (je třeba vyšetřit, proč se odmlčela stanice na jakési planetě). O postavách se ani nedá mluvit, je tu prostě jakýsi bezejmenný tým bez individualit, děj je zdržován obsáhlými technickými popisky (tu planety, tu stanice na planetě), dialogů je minimum a jsou dokonale odosobněné, jen se vykřikují rozkazy. Rotrekl hodně pracuje s velkými nebo naopak miniaturními panely, s jejichž rozdělováním si různě hraje a jak už napsal willis, technika v jeho podání je pastva pro oči. 30 procent a všechny jsou za kresbu. Zkuste radši o dva roky starší VZPOURU ANDROIDů.
 • willis
  T. Rotrekl byl můj oblíbený sci-fi ilustrátor. Knížky od S. Lema nebo F. Běhounka z padesátých let 20 st. jsem sháněl především kvůli jeho ilustracím. Sci-fi scénář dost tradiční, překvapí kvalitní tisk na lesklém papíru. Rotrekl byl vždycky dobrý v malování techniky, takže rakety, stroje, najdeme tady i průřezy budovami, to je moc pěkné, postavy a zvlášť obličeje tam je to o něco slabší. Příběh je ukončený, možné pokračování se nevylučovalo, ale k tomu už bohužel nedošlo.
 • Markyz de Sade
  Markyz de Sade6.2.2006 13:09Neuvěřitelná setkání
  Od českých autorů mě to celkem mile překvapilo. MdS