Ukázka č.1
Ukázka č.2
Ukázka č.3
Nové, opravené vydání známého příběhu o dvou malých kamarádech a jejich velkém putování.

Identický dotisk v roce 2017

Scénář
František Skála jr.
Art
František Skála jr.
Žánry
dětský, dobrodružný
ISBN/ISSN
80-86300-88-9 (Arbor Vitae)
Vazba
sešit v měkkých deskách
Formát
235 x 215 mm
Tisk
barevný
Stran
36
Cena
169 Kč
Varianty
Velká kniha Vlase a Brady (2021)
Velké putování Vlase a Brady (3. vydání) (2007)
Velké putování Vlase a Brady (2. limitované vydání ) (1998)
Velké putování Vlase a Brady (2. vydání) (1997)
Velké putování Vlase a Brady (1989)
 • Kapis
  Až moc zkratkovité, ale úplně to vidím, že jako dítě bych si ty mezery domýšlel do posledních detailů a perfektně si to užíval, nakreslené je to moc pěkně a nápadů má autor taky požehnaně. Když jsem to viděl v perfektním stavu v antiku, tak jsem neváhal. No a dívám se, že jsem koupil až třetí vydání - a zrovna u tohohle komiksu by mělo sloučení "komentpole" opravdu význam, nemusel bych projíždět tři karty, myslím, že mezi jednotlivými vydáními není žádných rozdílů než odstínů barvy....
 • Černá Krysa
  Jó, to je taková drobná srdcovčička...líbí se mi kresba a zajímavý figurky, jako velkej Datel a Radka a Les Bles a zkamenělej baťoh a tlusťoši v hnízdech a motýl a vůbec všechno. Je to hrozně poetický.
 • George Walker Bush
  Hehe, roztomilá pohádka, plná krásných obrazů a až surrealistických nápadů. Ale skutečně je to určeno pro děcka... víceméně souhlas s komentářem Draco N. u novějšího vydání...
 • J.Connor
  J.Connor mecenáš1.12.2010 00:14Velké putování Vlase a Brady
  Ad gormie.
 • Draco nobilis
  Klady: Zajímavé pojetí,přístupné postavy,atraktivní lokace,zápletka.
  Zápory: Určeno pro skutečně malé děti, síla autora není v dialozích. Zmatečný lettering, leckde se spojují písmena různých slov.
  Celkový dojem: Rozhodně stojí za koupi i přečtení, pohladí na duši, ale kelpové hlavy Cílka a Lídy mi říkají víc...
 • Woffce
  Líbila se mi naivní kresba pana Skály, okouzlil mě fantaskní svět pana Skály (totiž pánů Vlase a Brady - převeliký pardón !), pobavil mě laskavý "subtilní" humor pana Skály ("Měli jsme, měli, a už nemáme, blbli jsme, blbli, a teď pykáme...") a po dočtení překvapilo slovo POKORA, jež jsem spontánně panu Skálovi přisoudil.
 • blackJag
  Zajímavá nevšední kresba a milý pěkně rozvinutý fantaskní příběh. Docela mne bavilo netradiční fázování panelů a pár zajímavých nápadů. Relativní blízkost atmosféry tohoto dílka se světem Tolkiena mohu ze svého hlediska potvrdit.
 • gormie
  Možná nejlepší český komiks vůbec.
 • willis
  já měl tenhle komiks (vydání z roku 1997) půjčený z knihovny a docela se mi to líbilo, tak když vyšlo třetí vydání tak jsem si ho koupil . Třetí vydání se od druhého nijak neliší, hlavní je příběh, který je takový, jak to říct, milý. Je to taková putovací oddychovka zdánlivě určená dětem, ale i starší ocení několik dobrých nápadů. Inspiraci hobitem jsem cítil spíš celkovým vyzněním a atmosférou komiksu než že by to byla nějaká kopie děje.
 • willis
  Příjemná kresba i příběh. Oddychovka zdánlivě určená dětem, ale i starší ocení několik dobrých nápadů.
 • Slaine
  Tohle dílko má zvláštní poetiku... Snad je to tím, že mi to připomnělo svět, kterej jsem si sám vymýšlel, když jsem byl malej. Výtvárná stránka je příjemná.
 • DEmnoG
  Doporuceno clovekem, ktery comics necte a tohle dostal k narozeninam jako vtipek. A pozitivne ocenil, tak jsem taktez zakoupil a je to dobree.
 • Kocour
  Tohle sem dostal jako vtip ale je to bezva!:o) Je to taková cesta tam a zase spátky a prečet sem to asi za dvacet minut po které sem se dobře bavil..
 • saja
  Mám pouze tu první verzi z roku 1989. Klasika. S odstupem času celkem horzná kresba, ale líbilo se mi to. Inspirováno nejspíš Tolkienem..
211612