Press kit obálka
Ukázka
Ukázka

+ 6 dalších ukázek

Koupit
DĚSIVÁ, KRITIKOU OCEŇOVANÁ SÁGA IMMORTAL HULKA POKRAČUJE!

GENERÁL FORTEAN UŽ DLOUHO BEZÚSPĚŠNĚ PRONÁSLEDUJE SVÉHO STÁLE NEUMÍRAJÍCÍHO PROTIVNÍKA. Nyní musí vydat osudový rozkaz. Už žádné polovičaté výsledky. Všechny zbraně jsou povoleny. Tahle válka se dál povede bez pravidel – a základna Shadow generála Forteana v ní musí zvítězit. I kdyby to mělo znamenat, že stvoří nového Abominationa. Ale Immortal Hulk má vlastní plány, a teď už také spojence. Nově vzkříšený Rick Jones si pamatuje všechno – a nepřejte si ho zažít, když se rozzuří. Válka se základnou Shadow se blíží k brutálnímu a krvavému konci. Příští rozhodnutí Bruce Bannera bude mít vliv na celou planetu! A pak, miliardy let v budoucnosti, se Devátý Kosmos skrývá před Ničitelem světů...

Obsahuje sešity série Immortal Hulk (Vol. 6) #21-25 (červenec 2019 - říjen 2019)

Scénář
Al Ewing
Art
Joe Bennett, Ryan Bodenheim, Germán García
Ink
Ryan Bodenheim, Belardino Brabo, Marc Deering, Germán García, Ruy José, Roberto Poggi
Barvy
Matt Milla, Paul Mounts, Chris O'Halloran
Obálka
Alex Ross
Lettering
Josef Ládek
Překlad
Jan Kukrál
Redakce
Filip Gotfrid, Jolana Tichá
Žánry
akční, horor, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7679-539-6 (CREW)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
168 x 258 x 7 mm
Tisk
barevný
Váha
380 g
Stran
136
Cena
349 Kč
Originál
Immortal Hulk #05: Breaker of Worlds (Marvel Comics, 2019)
 • Good Games
  Good Games mecenáš19.5. 18:11Immortal Hulk #05: Ničitel světů
  Immortal Hulk aj svojim piatym dielom dokazuje, že je to kvalitná a zaujímavá séria, ktorá má výrazný štýl hororov z 80. rokov. Séria sa nebojí brutality a rôznych nechutností a nájdeme tu scény ako z filmov RoboCop 2 (vytrhnutý mozog) alebo Mucha (vygrcaná kyselina a následné rozleptanie sa človeka). Hulk dostáva ako súpera atraktívne nové monštrum a celé to má fajn grády. =►Celá recenzia◄=
 • hroubek
  Scénárista Al Ewing znovu odvedl velmi dobrou práci. Ewing má svůj příběh promyšlený a krásně nám ho dávkuje. Nikam nespěchá a krásně si všechno připravuje, aby to fungovalo a mělo to nějakou emocionální odezvu. Krásně je to vidět na prvním sešitu, kdy Ewing věnuje prostor postavě generála Fortean, abychom ho lépe poznali a pochopili jeho motivace. O to více pak funguje finální konfrontace s Hulkem, která je velmi zajímavě vymyšlená (jsou tu vynikající hororové momenty) a má skvělou pointu.

  Ewing hlavní část příběhu uzavře velmi rázně, ale tím se v tomto komiksu nekončí. Poslední sešit s pořadovým číslem 25. si pro nás připraví něco, na co jsem nebyl vůbec připravený. Podíváme se na konec času, kde Ničitel světů zabijí poslední živé hvězdy a organismy ve vesmíru. Ewing zde vypráví filozoficky sci-fi příběh s obrovským přesahem, u kterého si budete jednotlivé texty číst znovu a znovu. A na samotné panely budete koukat desítky minut. Scénárista zde předvede opravdu něco mimořádného a vy pochopíte, že tahle série s Hulkem není jen "hloupá akční mlátička". Tahle série je jiná, je chytřejší a má, co říci.

  V tomto díle se o kresbu podělili tři kreslíři. O první sešit se postaral Ryan Bodenheim, který odvedl dobrou práci. Jeho kresba se mi dost líbila a připomněla mi věci, které dělá John Romita Jr.. O zbytek hlavního příběhu se postaral Joe Bennett, který je hlavní kreslíř pro tuhle sérii a opět odvedl velmi dobrou práci. Bennet si výborně vyhrál se souboji a opět do nich přidal nepříjemné momenty. Některé pasáže působí dost nechutně a až hororově - pro mě tolik ne, ale mladší čtenáři by to nemuseli úplně rozdýchat.

  Poslední sešit 25. si vzal na starost Germán García a odvedl luxusní práci. Ta kresba je luxusní, a vy budete mít pocit jakoby jste koukali na nějakou space operu alá Interstellar, Sunshine atd. Plus to má výbornou barevnou paletu, která tento sešit posouvá na úplně jinou úroveň. Tento sešit je moc zajímavý a povedený.

  Pátý díl komiksové série Immortal Hulk se dost povedl a já si ho užil. Je to velmi dobře napsané a i na kreslené. Děj má spád, akční scény jsou parádní a poslední sešit je něco, co jsem opravdu nečekal. Jediná věc, se kterou mám trochu problém je ta, že mě to celé nechávalo chladným, a necítil jsem tam ty emoce, které jsem chtěl. Ale tohle je jen drobná výtka. Immortal Hulk 5: Ničitel světů je povedený a dobrý komiks.