Nejznámější steampunková hrdinka se vydává do Španělska, aby vyřešila případ ještě podivnější než všechny předchozí. Mladého dědice panství totiž posedl démon a při jeho vymítání upadl do kómatu. Vše je ale ještě podezřelejší, než to na první pohled vypadá. Lady Mechanika musí z jednotlivých dílků sestavit celou skládanku, v níž má svou roli prastará magie jižní Ameriky, nadpřirození krvesajové, předsudky a hlavně láska. Lady Mechanika ale musí zachovat chladnou hlavu a rozhodnout se, na čí stranu se postaví. A když bude mít štěstí, získá další indicii k tajemství vlastního původu.

Obsahuje sešity sérií Lady Mechanika: Sangre #1-5 (červen 2019 - únor 2020)

Vyšlo jako 37. svazek velké řady edice Argomiks (dle tiráže), podle data vydání vyšlo jako 38 svazek.


Scénář
Joe Benitez, Marcia Chen (M. M. Chen)
Art
Joe Benitez, Brian Ching, Martin Montiel Luna
Barvy
Joe Benitez
Obálka
Joe Benitez
Lettering
Alena Tejnická (Sarah)
Překlad
Richard Klíčník
Redakce
Eva Brucknerová, Richard Podaný, Martin Šust
Žánry
akční, dobrodružný, steampunk
ISBN/ISSN
978-80-257-4017-0 (Argo)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
220 x 310 x 19 mm
Tisk
barevný
Váha
1200 g
Stran
148
Cena
788 Kč
Originál
Lady Mechanika 6: Sangre (Benitez Productions, 2020)
  • Toe
    Bývá i jinde, Krakatit nebo Comics Point mívají, zatím měli všechny předešlé i s limit obálkou - u Comics Pointu mají i zpětně některé vyprodané třeba jen v posledním kusu, co se raději nedává na e-shop, stačí napsat na info@comicspoint.cz a oni prověří na skladě, to se netýká jen Lady mechaniky ale i jiných limitek a vyprodaných věcí.
  • Lachvos
    Pro jistotu si radší ověřím, limitovaná edice / obálka je k dostání pouze u Kosmasu? Zase standardní dilema, zdali tato rarita stojí za ty necelý dvě stovky navíc...