Velkolepý Spider-Man 2007/03
Egmont ČR (Albatros Media a.s.) 2007série Velkolepý Spider-Man 3/59
2.3
...
Magazín pro všechny fanoušky pavoučího muže - Spider-Mana.

Comicsový příběh:
Bouřlivé vody

Ostatni rubriky:
Spiderův archív: Sub-Mariner
Spideyho centrála
Deset věcí, které jste netušili o Green Goblinovi
Pavučina barev
Veselé skicování: Sub-Mariner
Plakát
Bouřlivé vody
Spiderův test inteligence
Spiderův archív: Attuma
Pavučina dopisů
Spideyho oko

Příloha: Pavoučí diskometač

Scénář
Ferg Handley
Art
John Haward
Ink
John Stokes
Barvy
Dylan Teague
Obálka
Simon Williams
Redakce
Petr Novotný
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
ISSN 1802-4661
Vazba
sešit v měkkých deskách
Formát
210 x 297 mm
Tisk
barevný
Stran
36
Původní cena
49 Kč
Mně to přijde v pohodě. Plátek nezastírá, že je pro děti, tak mu to nebudu vyčítat. Samozřejmě jsem osobně rád, že do mě coby roběte Semic nasral Spider-man v jeho ryzí podobě (myslím, že jsem se v něm třeba poprvé - v komiksu - setkal s fenoménem smrti). Kresba je poněkud sterilní, ale upřímně mi nepřijde zas o tolik horší, než co předváděl třeba mladej Romita u série od Crwe. Problémem je přílišná stručnost storek, naopak si dovedu představit, jak bych uchcával z kronik Marvelu, stejně jako je sympatická snaha představit širokou škálu postav Marvel universa i v příbězích. Plakáty slušný, ale kam s nimi pořád? Stejně tak asi s dárečky (já bohužel sehnal až bez nich :) ), možná by na jejich úkor mohli přitlačit na komiks.
Komiks celkem ušel i když je krátkej, ale diskometač je hrozná blbost, co s tim jako mam dělat ? ;-)
Tak jsem si na zkoušku koupil tohle číslo a velmi mě zklamalo. 11 stran infantilního komixu je za tu cenu fakt málo nehledě na to, že jaké jsou tam použity výrazy tak to pro děti moc není (ano mluví 1000x víc sprostě, ale proste tohle by tam bejt nemělo). Informace o postavách? Tento příspěvek má možná více slov než informace, které vám poskytnou dvě stránky o postavě. Osobně mi to přijde o dost horší než Kačer Donald (i když jsem ho dost dlouho v rukou neměl takže se třeba zhoršil) a to třeba jak do kvality tisku. O přiložené hračce ani nemluvím kdyby jí tam nedali tak by to mohli o 20kč zlevnit a možná by stálo za to si to koupit, prostě max. 20% a to za to, že se někdo vůbec pokusil něco takového vydávat.
Tojo informací o postavách je dost to plně souhlasím a taky sem neřekl že není ale sou nic moc.Nejlepčí je o Green Goblinovi,hlavně ta jedna část co dává jistou filmovou naději teda snad pokud to nebude tak šílený.
No já bych naopak řekl, že o postavách je tam infotrmací dost, ať už o Submarinovi nebo o Green Goblinovi.
No příběh tentokráte frčí rychle ale mohl by být delší.Moc krátké a vcelku dobře nakreslený.Informace o postavách nicmoc .
Vsechno se zlepsilo, ale davam nizsi hodnoceni, protoze napotreti to uz je opravdu jenom pro děcka...
Mírné zlepšení v příběhu, obálka v pohodě i kresba, jen mi přišlo zvláštní, že jednou se o Amerikovi mluví jako o kapitánovi a podruhé už je to Captain :-)