TITUL ROK VLOŽENO
Dobrodružství z mayovek, část 2.2022-542110.11.2022
Dobrodružství z mayovek, část 1.2022-808110.11.2022
Lucky Luke: Bratranci Daltonovi2022-47227.11.2022
Lucky Luke: Lucky Luke versus Joss Jamon20223.7127939.8.2022
Lucky Luke: Koleje v prérii20223.5180156.6.2022
Kovboj ze Šaolinu: Sakra trek20223.13097826.4.2022
Modrá Crew #22 - Hrobař #5, 620224.119321125.4.2022
All Star Western #04: Zlatý standard20223.81788-14.4.2022
Wild West, kniha 1 a 220224.63799124.3.2022
Velký komiksový vandr2021-3635227.10.2021
Green Blood - Zelená krev #0520214.1202186.7.2021
Texaský Jack20214.3412884.5.2021
Lonesome #02: Rufiáni20214.1323454.5.2021
Green Blood - Zelená krev #0420213.92513524.3.2021
Green Blood - Zelená krev #0320204.12390719.11.2020
Lonesome #01: Kazatelova stezka20204.14836930.10.2020
Až do posledního20204.67389153.9.2020
Green Blood - Zelená krev #0220204.12745722.7.2020
Green Blood - Zelená krev #012020453131518.2.2020
Zapadákov2019-2632121.1.2020
Pokračování příště ...a jiné příběhy!2020-4865117.1.2020
Bouncer20194.693652121.11.2019
Sykes20194.180002318.9.2019
Modrá Crew #12 - Hrobař #3, 420194.547151929.7.2019
Modrá Crew #11 - Hrobař #1, 220194.456322523.4.2019
Kniha komiksů - Miloslav Havlíček20183.44840528.5.2018
All Star Western #03: Černý diamant (limitovaná edice 52ks)2018-2476-20.4.2018
All Star Western #03: Černý diamant (pevná vazba)20183.82675-20.4.2018
All Star Western #03: Černý diamant (paperback)20183.33284520.4.2018
Klekí-petra / Na západě2017-5529122.12.2017
Jail City: Město v zajetí20173.23161411.4.2017
All Star Western #02: Válka vládců noci (limitovaná edice 52ks)2016-2809-8.6.2016
All Star Western #02: Válka vládců noci (pevná vazba)20163.8320528.6.2016
All Star Western #02: Válka vládců noci (paperback)20163.6415598.6.2016
Temnými cestami (pevná vazba)20164.662941018.5.2016
Temnými cestami (paperback)20164.662891618.5.2016
Kapitán Kajman2015-4567116.12.2015
Dobrodružství rabiho Harveyho20143.42466210.12.2014
All Star Western #01: Pistolníci z Gothamu (limitovaná edice 52ks)2014-3937-17.6.2014
All Star Western #01: Pistolníci z Gothamu (pevná vazba)20143.84406517.6.2014
All Star Western #01: Pistolníci z Gothamu (paperback)20143.765061717.6.2014
Blizzard / Jednooký Joe20133.45091316.12.2013
Lucky Luke: Černé hory20124.5393154.9.2012
Lucky Luke: Billy Kid20124.53583410.6.2012
Lucky Luke: Rivalové z Painful Gulche20124.12882430.4.2012
Old Firehand201145913421.1.2012
Lucky Luke: Ve stínu vrtných věží20114.43247517.7.2011
Lucky Luke: Na stopě Daltonovým20114.5375956.3.2011
Lucky Luke: Proti proudu Mississippi20114.33529412.2.2011
Jonah Hex: Tvář plná násilí (pevná vazba)20103.857331230.11.2010
Jonah Hex: Tvář plná násilí (paperback)20103.863992830.11.2010
Nebeský orel20103.951031011.10.2010
Lucky Luke: Daltonovi na svobodě20104.53778331.8.2010
Lucky Luke: Osídlování Oklahomy20104.33256518.6.2010
Lucky Luke: Soudce Bean20104.43326824.3.2010
Lucky Luke: Poklad Daltonových20094.23634413.8.2009
Lucky Luke: Zpívající drát20094.63891418.6.2009
Lucky Luke: Císař Smith20084.5379256.8.2008
Lucky Luke: Psychoterapie Daltonových20084.43874713.4.2008
Lucky Luke: Tramtabumovo dědictví20084.43198420.2.2008