Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 6 dalších ukázek

Koupit
Když se Maki Akagi probudí v laboratoři plné mrtvol, dozví se od umírajícího vojáka, že je výsledkem posledního zoufalého pokusu vyléčit lidi z nákazy, která je proměnila v zombie.

Za doprovodu malého chlapce, který léčbu taktéž zázračně přežil, se bude muset pokusit dostat do samotného centra zdevastovaného Tokia plného krvelačných příšer. Tam, v Dómu, se nachází poslední přeživší. Přeživší, jejichž budoucnost závisí jen na několika málo kapkách zázračného séra…

Originálně vycházelo pod nakladatelstvím Editeur JP inconnu v letech 2011 až 2015.

Scénář
Tsukasa Saimura
Art
Kôzô Takahashi
Obálka
Kôzô Takahashi
Lettering
Kristýna Kamlarová, Jan Schejbal
Překlad
Sabina Dudová
Redakce
Katarzyna Niemiec, Veronika Nováková (Špendla), Jan Schejbal
Žánry
horor, postapokalyptický
ISBN/ISSN
978-80-88438-11-3 (Zanir)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
210 x 148 mm
Tisk
černobílý
Váha
260 g
Stran
208
Cena
249 Kč
Originál
Crueler than Dead 1/2 (Glénat, 2015)
 • Fort
  Je to rychlovka, než se nadějete jste na konci knihy. Není tu prostor pro poznání postav, kresba je slušná, dějově je to podprůměr. Jedná se o autorovu prvotinu a bohužel jde to znát. V hodnocení mang se nachází aktuálně na 27979 místě a mě hlava nebere, proč u nás vychází právě tohle, když jsou mnohem lepší věcí k uvedení na náš trh.
 • Gaming Professors
  Gaming Professors11:55Crueler than Dead 1/2
  Přestože má Crueler than Dead 1 několik chyb, není to špatná manga. Pokud máte rádi ženské hrdinky, které zabíjejí nemrtvé, bez váhání doporučuji. Jen mě mrzí, že postavy nedostávají tolik prostoru, kolik by si zasloužily, protože samotná Maki je docela zajímavá osobnost. Jsem zvědavý, kam se posune druhá část, která má vyjít následující měsíc.

  Celá recenze: Crueler than Dead 1 – recenze

 • Good Games
  Good Games mecenáš18.7. 17:02Crueler than Dead 1/2
  Crueler than Dead je zombie horor plný brutálnych šťavnatých nechutností a ja osobne som ešte v žiadnom komikse či mange nevidel lepšie nakreslené zombie. Autor sa s ich výzorom naozaj pohral a celkovo je kresba na veľmi vysokej úrovni. Svojím štýlom sa podobá na Masasumi Kakizakiho (autor Skrýše či Green Blood) a je určite vysoko stráviteľná aj pre nemangistov. Vadilo mi pár skokov, inak má však dej spád a je akčnejší ako by ste možno čakali. Teším sa na ukončenie príbehu, ktoré by malo vyjsť už budúci mesiac. Celá recenzia
22