Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 1 další ukázka

Souborné výdání komiksové Stínadelské trilogie obsahuje Záhadu hlavolamu, Stínadla se bouří a Tajemství Velkého Vonta.

Součástí je doprovodné slovo a v bonusové části nedokončený komiks Záhada hlavolamu, který Marko Čermák nakreslil ve 14 letech.

Scénář
Jaroslav Foglar
Art
Marko Čermák
Obálka
Marko Čermák
Žánry
dobrodružný, klubácký
ISBN/ISSN
978-80-87875-33-9 (Václav Vávra)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
215 x 305 mm
Tisk
barevný
Stran
120
Cena
490 Kč
Varianty
Stínadelská trilogie (varianta A) (2022)
Stínadelská trilogie (varianta B) (2022)
  • Darth Raelchi
    Darth Raelchi mecenáš20.6. 21:48Stínadelská trilogie (varianta A)
    Tohle můžu. Tohle fakt můžu. Čtu to už "po několikáté" a nemůžu se toho nabažit. Ano, třetí díl svou kvalitou za předchozími díly značně pokulhává svým scénářem a kresbou, ale za to je méně ukecaný a svižněji nakreslený (rozuměj čitelný na dnešní poměry v rámci komiksového média). Co jsem vždycky obdivoval byla kresba prvních dvou dílů, kdy už tenkrát ve mě klíčil dojem srovnat to s Fischerem. Čermák zde kreslí úplně jinak, než jak jsme na něj zvyklí v běžných "1dílných" pokračováních. Můj obdiv k Foglarově fantasii a Čermákově představivosti snad už nezná mezí. Pokaždé si představuji, že jsem uvnitř a zažívám to a o to víc mně fascinuje, že vlastně nevím, kde "uvnitř" jsem. Krásné uličky, temná zákoutí, to už tu bylo, ale stejně se to hodí říkat pořád dokola. RŠ jsou pro mě srdcovka, kterou prostě můžu a to jsem románovou předlohu četl poměrně nedávno coby dospělý a přesto jsem z toho byl mimo.
    K samotné edici nemůžu napsat nic jiného než díky. Skvělá redakční práce, skvělé bonusy, které vyloženě zahřály u srdéčka.
2
Četl/a (1)
roswelll
(3)
frantavasil, Lojza, roswelll
Chce (4)
binnmode, delsemela, MazeCZ, vranakx
Shání (1)
trudoš