Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 1 další ukázka

Souborné výdání komiksové Stínadelské trilogie obsahuje Záhadu hlavolamu, Stínadla se bouří a Tajemství Velkého Vonta.

Součástí je doprovodné slovo a v bonusové části nedokončený komiks Záhada hlavolamu, který Marko Čermák nakreslil ve 14 letech.

Scénář
Jaroslav Foglar
Art
Marko Čermák
Obálka
Marko Čermák
Žánry
dobrodružný, klubácký
ISBN/ISSN
978-80-87875-33-9 (Václav Vávra)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
215 x 305 mm
Tisk
barevný
Váha
790 g
Stran
120
Cena
490 Kč
Varianty
Stínadelská trilogie (varianta A) (2022)
Stínadelská trilogie (varianta B) (2022)
 • Palebras
  Doma vlastním knihu Tajemství Velkého Vonta v rámci klasických komiksů Marko Čermáka, Záhadu hlavolamu a Stínadla se bouří obsažené ve Svorných Gambusínech a také Stínadelskou trilogii v proužcích a svědomitě musím říct, že si klidně tyto příběhy koupím znovu, protože této nádhery není nikdy dost. To jakou duši vtiskl Jaroslav Foglar do svých příběhů je naprostá esence přátelství, lásky i dobra a hlavně v dnešní době se opravdu stojí za to vydat ve stopách party Rychlých šípů a zapomenout na nejrůznější apokalyptické scénáře dnešní doby, které jsou nám každý den servírovány. Rozepisovat se k jednotlivým příběhům je naprosto zbytečné. Sám čas již prověřil jejich kvality a bylo by to nošením dříví do lesa. Jsem opravdu rád, že pan Čermák stihl trilogii před několika lety zkompletovat a my se můžeme kochat všemi díly v jednom svazku, protože se jedná o neskutečnou parádu. Velice potěšilo také přidání originálního a autorského zpracování počátku Záhady hlavolamu v komiksovém provedení dle vlastního scénáře mladého Marko Čermáka, který ho zhotovil již ve svých cca 13 letech a jedná se o obdivuhodnou raritu. Velký dík také patří panu Vávrovi, jelikož jím vydané knihy jsou lahůdkou a vždy dokáží doslova pohladit na duši. Díky!
 • Dinik
  Naprostá paráda.
 • Satan__666
  Klasika v dokonalém balení. Bonusy nemají chybu.
  "Červená verze" (varianta B) s podpisem Marko Čermáka!
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš20.6. 21:48Stínadelská trilogie (varianta A)
  Tohle můžu. Tohle fakt můžu. Čtu to už "po několikáté" a nemůžu se toho nabažit. Ano, třetí díl svou kvalitou za předchozími díly značně pokulhává svým scénářem a kresbou, ale za to je méně ukecaný a svižněji nakreslený (rozuměj čitelný na dnešní poměry v rámci komiksového média). Co jsem vždycky obdivoval byla kresba prvních dvou dílů, kdy už tenkrát ve mě klíčil dojem srovnat to s Fischerem. Čermák zde kreslí úplně jinak, než jak jsme na něj zvyklí v běžných "1dílných" pokračováních. Můj obdiv k Foglarově fantasii a Čermákově představivosti snad už nezná mezí. Pokaždé si představuji, že jsem uvnitř a zažívám to, a o to víc mě fascinuje, že vlastně nevím, kde "uvnitř" jsem. Krásné uličky, temná zákoutí, to už tu bylo, ale stejně se to hodí říkat pořád dokola. RŠ jsou pro mě srdcovka, kterou prostě můžu a to jsem románovou předlohu četl poměrně nedávno coby dospělý a přesto jsem z toho byl mimo.
  K samotné edici nemůžu napsat nic jiného než díky. Skvělá redakční práce, skvělé bonusy, které vyloženě zahřály u srdéčka.