Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 1 další ukázka

Koupit
„Já jsem jednou řekl, že chci bejt nejlepší na světě, a já na tom pořád trvám,“ prohlásil ve svých dvaceti letech Jaromír Jágr. Povedlo se mu to? Kdy? A jak? Podobné otázky si kladou hokejoví komentátoři Andy a Dave nad obrazy ze života jednoho z nejúspěšnějších hokejistů historie. Ty ukazují Jaromírovo dětství na Kladně, jeho boje za českou reprezentaci včetně olympijského triumfu v Naganu či vzestup v NHL, nejsledovanější lize světa, na jejíchž kluzištích se tou dobou proháněly legendy jako Wayne Gretzky či Mario Lemieux.

Komiks Jágr, Legenda je na jedné straně příběhem legendárního hokejisty od jeho narození až po konec angažmá v Pittsburghu, ale také akčním vyprávěním o rytíři, který nosí místo brnění hokejovou výzbroj a jeho cesta nevede za svatým grálem, ale Stanley Cupem.

Scénář
Lukáš Csicsely
Art
Vojtěch Šeda
Obálka
Tereza Hejmová, Vojtěch Šeda
Lettering
Tereza Hejmová
Redakce
Tereza Hejmová, Dominik Melichar
Žánry
sportovní, životopisný
ISBN/ISSN
978-80-88268-56-7 (65. pole)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
210 x 300 mm
Tisk
barevný
Váha
755 g
Stran
160
Cena
498 Kč
 • Good Games
  Good Games24.11. 23:08Jágr, legenda
  Pred čítaním som nemal nijak extra zmapovanú Jágrovu kariéru a hokej u mňa tiež nie je športom číslo jedna, no aj napriek tomu ma komiks bavil. Ak ste fanúšikom hokeja a Jaromíra Jágra, určite má komiks u vás veľkú šancu zaujať. Potešiť však môže aj vtedy, ak máte radi netradičné biografie alebo hľadáte zaujímavú domácu tvorbu s peknou vizuálnou stránkou. =►Celá recenzia◄=
11
 • DankoKonik
  DankoKonik mecenáš25.11. 05:40Jágr, legenda
  marlboro?
 • yogi
  yogi2.11. 18:04Jágr, legenda
  ssp : Tu reklamu snad Jarda sám vymyslel . A je vidět , že má herectví v krvi , škoda že Zdeněk Troška už nic nenatočí .
 • SlouzimStarymPsum
  SlouzimStarymPsum2.11. 17:01Jágr, legenda
  yogi: A nezapomínej na tohle, to byl zásadní obrat v Jarynově kariéře, díky kterému získal čtyři Art Rosse v řadě (po tom prvním ze zkrácené sezóny). Jsem zvědav, co vše tam bude o událostech kolem Světového poháru '96, kdy se v kabině hádali hráči s milionovýma kontraktama o tenisky od sponzorů a skoro si rozbili huby :-D
 • yogi
  yogi2.11. 02:07Jágr, legenda
  Vypadá to celkem hezky , ale těch 160 stran budí pochybnosti . je tam opravdu všechno ?
  Mama Jagr , mullet , kasino , maturita , Alexej druhý , Iva , Nicol , Lucie , Inna , Veronika , Číňani , Energie , ODS , Babiš a Vodńanské kuře ?
 • SlouzimStarymPsum
  SlouzimStarymPsum1.11. 16:29Jágr, legenda
  Buď Stanley Cup a Hart Trophy, nebo Stanleyův pohár a Hartova trofej.
  Mario Lemieux čárka držitel...
  Buď Po seknutí od Adama Gravese, nebo Po Gravesově seknutí.
  Přijít o pátého hráče v souvislosti s vyloučením (budou hrát v oslabaní) jsem ještě nikdy neslyšel a nečetl.
  Na jedné straně pittsburské, na jiné pittsburghští.

  Tohle mě docela dost varuje. Aby ten komiks nebyl plný chyb v souvislosti s fakty. Jako například tento komiks, kde těch chyb je tolik, že to skoro vypadá jako záměr.