Znovuzrození hrdinů DC: Batman / Flash: Odznak (Batman / Flash)
CREW1. vydáníčerven 2019série Batman (Znovuzrození hrdinů DC) 13/27, Flash (Znovuzrození hrdinů DC) 10/26
3.9
...
...
...
...
+ 3 další ukázky
Koupit
DALŠÍ STEŽEJNÍ KAPITOLA ZNOVUZROZENÍ HRDINŮ DC!

S naším světem manipuluje neviditelná síla. Jedinou stopou, již po sobě zanechala, je podivný žlutý odznak potřísněný krví. Odkud se vzal? Kdo ho tu nechal? Ten odznak by mohl klidně být tím nejdůležitějším předmětem nejen v našem světě, ale ve všech světech - a právě proto je Reverse-Flash ochoten i zabíjet, jen aby jej získal!

Obsahuje sešity série Batman (Rebirth) #21-22 (duben 2017 - květen 2017) a Flash (Rebirth) #21-22 (duben 2017 - květen 2017)

Vyšlo v standardní brožované verzi se třemi variantami obálek, překrytými lentikulárním obrázkem překrývajícím obálku (standardní verze obálky s Batmanem, standardní verze obálky s Flashem a speciální pětikusová verze obálky s Batmanem a Flashem současně) a naopak nevyšla v limitovanější brožované s černou variantou obálky (knihkupectví Luxor).


Scénář
Tom King, Joshua Williamson
Art
Jason Fabok, Howard Porter (HP)
Ink
Jason Fabok, Howard Porter (HP)
Barvy
Brad Anderson, Brian Miller (Hi-Fi Colour Design)
Obálka
Brad Anderson, Jason Fabok
Lettering
Petr Schwarz
Překlad
Petr Zenkl
Redakce
Filip Gotfrid, Jiří Pavlovský
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7449-714-8
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
170 x 260 mm
Hmotnost
316 g
Tisk
barevný
Stran
104
Náklad
5ks
Původní cena
299 Kč
Originál
Batman / The Flash: The Button (DC Comics, 2017)
Varianty
Znovuzrození hrdinů DC: Batman / Flash: Odznak (Batman) (2019)
Znovuzrození hrdinů DC: Batman / Flash: Odznak (Batman / Flash) (2019)
Znovuzrození hrdinů DC: Batman / Flash: Odznak (Flash) (2019)
Přišlo mi, že tohle překvapivě funguje více jako úvod do Znovuzrození, než ona první, 80stránková knížečka. Stále byste měli mít pochopitelně něco načteno, ale o odkazech se tu zde nemluví pouze v útržcích, nýbrž mají vizuální podobu, celé je to celistvější, pochopitelnější, a hlavně se tu už něco opravdu děje. A odlišnými (skvělými) art styly a scenáristy to stejnou mírou funguje jak jako Batmanův, tak i Flashův příběh. Fungují ale hlavně i společně jako duo, a celé je to opět větší příprava na Hodiny posledního soudu. Nestane se zde toho tolik, ale to málo je ve výsledku hodně fajn, nerozpadá se to a zkrátka to funguje, jak má. Má to akci, spád, mysteriózní atmosféru, staré známé, ale i – a to především – build up na něco většího; a kouká se na to parádně.
2+2 sešity, kdy jsou ty Batmanovi jasně lepší. Odskočení od hlavních linií Flashe a Batmana vesměs jen pro to aby jsme si koupili Hodiny posledního soudu i když mi něco říká že závěrečná řeč Batmana k Batmanovi bude mít ještě nějakě následky.
Komiks ma dosť oslovil, keďže som fanúšik aj Flasha, aj Batmana. Celkom pekná kresba, ibaže kresličovi sa niekedy nepodarilo urobiť niektoré tváre a ťažko povedať či za to môže kreslič, alebo ten típek čo tam dáva farby. Príbeh sa mi extrémne páčil. Flashpointu nie je nikdy dosť. Super komiks.
Musím říct, že jsem trošku zklamaný. Od průniku světa superhrdinů DC a světa Watchmenů jsem čekal trošku víc. Asi jsem doufal, že tam bude více geniality ze Strážců, ale ono tam je více Flashova kosmického běžeckého pásu. Hodně to navazuje na Flashpoint, ale ten mě bavil více. Bylo tam více děje a méně cestování v proudu času. Tady je to navíc s Batmanem vlajícím v čase na provazu jako papírový drak. To mi připadalo vážně pitomé. Nebudu ale tvrdit, že jsem se nebavil. Kresba je super a je jen škoda, že si to neudrželo devítipanelové rozložení stránek po celou dobu. Taky mě bavila Kingova práce s emocemi.
České vydání jsem nečel, hodnotím na po přečtení anglické verze.
Pět hvězdiček za hologram na obálce. Bezva nápad i provedení. Jen mě mrzí, že v této sérii nejsou schopni Crewáci dodržet varianty. Takže černá luxorová řada má nehezká bíla místa... :-/
„Někdy spadneme, synku. Nikdy ale nezapoměň, že Waynovi nikdy nezůstanou ležet.“ Crew sa podaril husársky kúsok, keď z relatívne bežného komiksu Batman/Flash: Odznak urobilo zberateľskú senzáciu. Normálne by som si Odznak asi nekúpil, lenže vyšiel v špeciálnej edícii: môžete naraziť na obálku s Batmanom, na obálku s Flashom a hlavne na raritnú, vzácnu a extrémne limitovanú obálku, na ktorej sú obaja (z tejto vyšlo len šialených päť kusov!). Okrem toho zošit obsahuje krásny lentikulárny obrázok, ktorý si môžete čo ja viem niekam nalepiť a kochať sa jeho meniacimi sa odrazmi z rôznych uhlov. Ale trochu som zavádzal, keď som tvrdil, že bez tohto by Odznak bol radovým komiksom. To tak úplne nie je pravda, nakoľko ide o pokračovanie úplne prvého príbehu v rámci Znovuzrození hrdinů DC, ktorý sa končil vcelku veľkolepo: Bruceovým objavením odznaku Strážcov v Batcave. Čo je vskutku šokujúci zvrat. Obrovské očakávania však Odznak nenaplnil. Obálka síce tvrdí, že „přináší odpověd na zásadní otázku“, ale v skutočnosti nič neprináša a svet nikam neposúva. Iba prešľapuje na mieste a tvári sa, že robí revolúciu. No alebo nerobí alebo robí, no sme ešte len na takom jej počiatku, že to revolúciu vôbec nepripomína. Mala to byť udalosť s veľkým „U“, ale je to „len“ svižná a svieža jednohubka za solídnych 70% (za ktorými si napriek istému rozčarovaniu stojím, lebo ma to fakt bavilo čítať). V tomto smere je Odkaz sklamaním (nechcem povedať podvodom). Ako „len“ crossover je to našťastie podstatne lepšie. Ide o veľmi zábavný, parádne nakreslený komiks, v ktorom sa neustále niečo deje (pretrvávajúci Flashpoint, otec, jednominútová bitka), hoci sa priznám, že mňa napr. prítomnosť Reverse-Flasha príliš nestrhla (ale mohlo to byť horšie). Navyše, Batman a Flash sú prekvapivo dobrá dvojka (obaja sú to muži rozumu, dedukcie, faktov, stôp a nepriestrelných dôkazov). Takže za mňa vlastne napokon spokojnosť, hoci... no nič. Aha, vlastne ešte niečo som zabudol. Ja mám Flasha.
Ani vlastně nevím jak to hodnotit. Rozhodne lepší než úvodní díl, ale stále je vidět, že to je jen úvod k něčemu většímu. Bohužel se zase objevuje zmatečnost, které se u něčeho takového vyhnout nejspíš nejde. Na čtyři sešity toho je odvyprávěno opravdu hodně, ale já nejsem fanoušek cestování časem, takže krom prvního sešitu jsem to četl hlavně z povinnosti. Kresba byla velice dobrá, zvlášť se mi líbily stránky boje Batmana s Reversním Flashem a odpočítáváním času.
Doufal jsem v to, že mi příjde obálka s Flashem a když jsem komiks rozbalil, tak jsem byl mile překvapen. Každopádně týmovka Batmana a Flashe mě hodně bavila. Úžasná kresba a ty panely s odpočtem času byla prostě mňamina. Vlastně začátek komiksu, ve které sváděl Batman souboj s Thawnem, byl uplně nejlepší z celého booku. Dávám 100% a doufám, že se dočkáme nějakého pokračování, jak je tomu v knize naznačováno.
Skvělá jednohubka odkazující na flashpoint. Nevím proč, ale všechny ty náznaky o provázanosti světa s watchmany mi přijdou jako skvělý nápad a dobrá cesta kterou se vydat. Batman a Flash k sobě pěkně charakterově pasují a doplňují se. Krásná kresba, ve které vynikají hlavně celostránky (Thomas Wayne, Jay Garrick!!). Jen škoda, že jsme nedostali více stránek, příběh by šel ještě trochu rozvést. 5*
Batman / The Flash: The Button - Četl jsem zároveň anglickou verzi v pevné vazbě s českou verzí v paperbacku a největší rozdíl kromě provedení nevnímám ani tak u překladu, jako spíše u letteringu, který mi místy přišel malinko odfláklý a krásně se to ukazuje u dopisu Bruceova otce z Flashpointu. Jinak je to v podstatě prostý příběh, ve kterém hlavní hrdinové cestují časem sem a tam, aby na konci zjistili, že vlastně nic nezjistili. Samotný 'Odznak' je zde pouze na efekt a celý ten crossover uvozující Doomsday Clock zatím spíše přešlapuje na místě ... Za mě 2*!
Trochu zklamání ve smyslu...málo textu. Krátká doba čtení. Ale kresba squellá a atmosféra,když znáte všechny události (i ty,které u nás nesmyslně nevyšly),tak si můžete přidati hvězdičku navíc. Já prozatím,za 4.
Super jednohubka kterou jsem zhltnul na jeden zátah a hodně se mi to líbilo .. Hezky to odsýpalo, kresba hodně líbivá...Přikláním se k tomu, že je znalost Flashpointu a Watchmanů důležitá, ale určitě se to dá zvládnout i bez načtení těchto majstrštyků… V zásadě se tam neodehraje nic moc důležitého, ale pěkně to člověka naláká na ,, Hodiny posledního soudu´´ a to byl zcela jistě záměr.... Takže za mně za 5 a těším se na pokračování !!
Ne že by to samo o sobě bylo tak úžasné, ale nemůžu jinak. Asi to ve mě prostě uhodilo na tu správnou fanouškovskou strunu nebo nevím, ale tohle jsem prostě slupnul jak malinu a byl jsem naprosto spokojen. Navazuje to na Flashpoint, úvodní knihu Znovuzrození a samozřejmě je dobré vědět co jsou to Watchmeni, ale jinak je tu vše naprosto srozumitelné a přehledné. Že je to celé vlastně jen taková další upoutávka na Doomsday Clock (zde docela přijatelně přeloženo na Hodiny posledního soudu) a vlastně nic nového se tu nedozvíme, že krátký výlet zpět do světa Flashpointu tu v podstatě dějově ani důležitý není, že věci jako krátký výstup Jaye Garricka jsou (aspoň zatím) zdánlivě jen náhodná Deus ex machina, a že nějaký ucelený příběh a vyvrcholení to v podstatě nemá? Čert to vem. Beru li to jako navnazení na věci příští, funguje to skvěle. Rozložení panelů a odpočítávání v prvním sešitě je super nápad, souboj s Reverse Flashem taky (když pominu že Batman by padnul po první ráně, kdyby Thawne opravdu chtěl jelikož je to jeden z nejmocnějších DC záporáků, ale to by prostě nebyl současný Batman, že...) a chvilkové rodinné setkání a jeho (možné) následky je taky pěkný nápad. Týmovka Batman/Flash má dobrou chemii, mohli bychom se jí dočkávat klidně častěji. Kresba Jasona Faboka je parádní, Howard Porter také nic nekazí, a celkově je to prostě velmi povedená jednohubka. Možná hodnocení přestřeluji, ale jelikož svůj účel kniha splnila na 100% tak odráží hlavně moje pocity hned po přečtení, které jsou jednoznačně pozitivní. Teď už jen nezbývá než doufat, že celá ta natěšenost není zbytečná a po přečtení Doomsday Clock budu mít podobné pocity a celé to propojení s Watchmeny se ukáže promyšlené, zábavné a dotažené (nehledě na to že ten samotný nápad mi přijde zbytečný,ale když už, tak ať to vypadá alespoň takhle).
8/10 Poslední část mého sobotního čtení
Úvod do většího eventu který doufám vyjde co nejdřív. Komiks přímo navazuje na Znovuzrození a řeší jakýsi objekt, který se na konci Znovuzrození objevil. Za mě celkem fajn, potěšilo rozvržení panelů v prvním a třetím sešitě (fandové Watchmenů pochopí). Už aby ten Doomsday Clock vyšel.
Kousek pro fandy, kteří mají načteno a vyžívají se v odkazech napříč komiksovými vesmíry. Nevím, zda jsem do takové fáze již dospěl. Asi ne. V podstatě přímou návazností na "brožuru" Znovuzrození a Batmana 1 pokračují autoři ve stavbě červí díry mezi Rebirthem, Flashpointem a Watchmany. Tento Reverse-Flashovej most přes minulost má jen 4 sešity, kterými Flash s Batmanem probíhají na kosmickém pásu. Jako fakt. Kresba i dynamika komiksu je dobrá, ale prostě to šlo nějak mimo mě.
Hmmm ani nevím, kde bych pořádně začal. Vezmu ty pozitivní stránky. Hvězdičku to u mě získává za kresbu, druhou za příběh, třetí za zajímavý nápad s přebalem a čtvrtou za to, že tu BBart a Crew vydává takový projekt (pátá mě už nenapadá). Bohužel budu do svého hodnocení poprvé zahrnovat i další věci než jenom kresbu a příběh. Hvězdičku uberu hned za to, že nejhezčí obálka, na kterou jsem se těšil, vyšla jenom 5x (snad ani jeden kus nezůstal schovaný u vydavatelů. Nějak podezřele se totiž žádný už neobjevuje, ale věřím jim, že všech pět šlo do prodeje). Nepochybuji o tom, že skrytá obálka Batmana a Flashe naboostuje prodeje a Crew se bude bít do hrudi, že má tento komiks nejprodávanější v nějakém období (ono aby ne, když je chcete mít obě, tak nejspíš můžete střelit i jednou vedle a není moc prodejců, který vám to vymění - je to sice mírně průhledné, ale i tak), tak za to taky hvězda dolů. Další za to, že sbírám černou vazbu a ta bohužel stejně jako u prvního speciálu není zahrnuta, takže mi to totálně rozbíjí sbírku. Jednu jí nechám, protože odpad to není.

Fandím tomuto projektu a doufám, že se podobné objeví a budou mít podobný úspěch. Jenom by se občas chtělo zamyslet nad tím, že honba za super-exkluzivitou může zamrzet vášnivé fanoušky komiksů. Bojím se, že z těch 5 ks se většina objeví na prodej za horentní částku jako je eurovka s mistrem Gottem nebo se na ně bude prášit doma u někoho, kdo by jí mít neměl. ;)

Tak to je vše. Můžete si o mém hodnocení myslet cokoliv. U mě poprvé dávám emoce do hodnocení. :) (M. K.)
Wow, tak tohle jsem nečekal. Teď odsunu stranou všechny námitky, které mám vůči Watchmenům zasahujícím do DC Universe, protože si myslim, že navzdory tomu, co si Moore myslí, DC podle mě dokáže toto střetnutí světů ukočírovat. Ale samozřejmě by bylo lepší, kdyby Watchmeni byli na vždy stand alone komiks.
Odznak jsem si chtěl přečíst už dlouho, takže jsem se patřičně těšil, ovšem trošku jsem se bál, že se budu ztrácet, protože jsem s Batmanem i Flashem skončil hned po první knize. No a ukázalo se, že k tomuto komiksu potřebuji jen Watchmeny a Flashpoint, což mám oboje zmáknuté. Výlet do Flashpointu byl skvělej, rád jsem zase jednou viděl aspoň kus této reality, a obecně se mi komiks hodně líbil, až tedy na ,,běžecký pás'', což byla slušná hovadina.
Kresba Batman série se mi líbila, ovšem ta ve Flashově sériiuž tolik ne, místy se moc nehodila k vážnému tónu komiksu.
Tak vzhledem k tomu, že jsem na Odznak byl slušně hajplej a Flash je můj oblíbenec, tak jsem si komiks užil. Ovšem lidé, kteří nečetli Watchmeny nebo Flashpoint si komiks asi tolik neužijí, a lidem, kteří mají na současnou politiku DC comics stejný názor, jako Alan Moore, bych taky nedoporučoval tento komiks číst. Za mě 4*.
Flashpoint ani Watchmeny jsem nečetl, pouze jsem viděl filmy a to pro pochopení tohoto komiksu bohatě stačí. Jsem rád za návaznost na úvodní díl celého Znovuzrození, jediné, co mi zde vadí, je, že příběh se o moc neposune, ale i tak je to docela zajímavé. Dále je nutné číst Flashovu řadu, docela dost se na ni odkazuje.
Já jsem si to užil a už se těším na další pokračování tohoto příběhu.
Výborná záležitost nažhavý na Doomsday Clock.
Se znalostí Flashpointu určitě oceníte více. Za mě dobrá jednohubka a nažhavení na Doomsday Clock.
Osobně nemám moc rád Flashe a ty jeho time travel eskapády, které se chrlí jako na běžícím pásu (pun intended). Působí to na mě totiž dojmem, že cestování časem často zakrývá nedomyšlenosti v ději a že čtenáři pak scénáristům leccos odpustí. Tohle naštěstí nepsal Geoff Johns, takže to je mnohem ucelenější a smysluplnější než úvodní knížka Rebirthu a celkem dobře se to čte, ačkoliv mnohé detaily čtenářům bez znalosti Flashpointu uniknou. Za mě příjemná jednohubka, která má provázat Watchmen se DC univerzem, ale nic víc.
I přesto, že jsem nečetl ani Flashpoint a ani Watchemeny, tak jsem neměl absolutní problém se v příběhu orientovat. Ano, určitě si to lidé, kteří četli veškeré předchozí komiksy, které se k tomuto příběhu vážou, nejspíš užijí více, ale i tak. Já se zkrátka bavil a naopak jsem si užíval přesně ty věci, o kterých jsem nevěděl, jelikož to oba scénáristé zkrátka podávají naprosto srozumitelně a poutavě. A tak by se vlastně dal stručně popsat tento komiks, jako srozumitelný a poutavý. A určitě také jako parádně nakreslený. Fabokova kresba je naprosto skvělá a Howard Porter komiksu ostudu určitě taky nedělá. Za mě tedy skvělá jednohubka, která navíc dobře připravuje půdu pro pokračování na které se už velice těším.
Jako vyplňovka celkem dobré. Příběh samostatně stát nemůže a to trochu srazí výsledný dojem a orientaci v dění, jelikož komiks si přímo říká o znalost dalších věcí z nichž některé v ČR nevyšly. Kresba ovšem perfektní, toto téma všem doporučuji si přečíst až po Flashpointu, který tu vyjde v rámci DCKK, pak to dává smysl a člověk si to užijete víc...
Skvělý komiks který dokázal vyprávět dobrý příběh skrze "pouhé" čtyři sešity. Má to i pěknou kresbu (Fabok je bůh) a celkem přijatelné naroubování na Watchmeny. Pro některé může být mínus neznalost Watchmenů a Flashpointu.
Nečetl jsem (zatím) české vydání, ale je to skvělý komiks. Cítíme, že je něco ve vzduchu a jak část Batmana proti Reverse Flashovi, tak i cestování časem s Flashem jsou úchvatné! Možná to bude matoucí pro ty, kdo nečetli Flashpoint, to si úplně nejsem jistý. Každopádně Doomsday Clock (prvních deset čísel) je naprosto parádní a jsem rád, že vyšel The Button, takže je tu naděje na vydání.
Jako ne, ze by to byla nejaka hitparada, ale urcite je to lepsi, nez ta prvni cast, ktera byla totalne zmatena (tohle je zmatene jen misty). Jen muj strach ohledne pruniku se Strazci porad trva. Chapu, ze maji chut je jeste vytezit, ale obavam se, ze zadneho noveho Moora nemaji a ani se zadny nerysuje.
Prvnimu dilu jsem dal 60% a tudiz musim jit vys (protoze lepsi nez prvni dil to je), cimz me to nuti dat i ctyri hvezdy, ale delam to nerad.
70%
20471631
Komiksum ve videu říká, že má jen anglickou deluxku - takže 4 jsou stále ve hře.
Na Crew píšou o nějaké holce, co si to koupila v Praze v Luxoru.
Tak pokud už jsou minimálně 4 raritky hned fuč, tak to je docela rychlost, to bych nečekal, ale tak asi klidně jo. Pokud to není jen omyl, že by to ty lidi třeba špatně uvedli kterou verzi mají. Nebo si to třeba jen někde nepřečetli (mají to zapsané jako že to četli, né že to mají).
karlito_69: Když si klikneš na "Hodnocení" tak tam taky rozlišeně uvidíš, kdo jakou verzi hodnotil.
karl173: Komenty a hodnocení mají všechny verze komiksu dohromady. Ale sbírky jsou rozděleny a tuhle raritku má ve sbírce zařazenou zatím jen jeden člověk.
Ne že bych to hochům nepřál, ale také doufám. :D
karl173: To musí být asi nějaká mejlka.
Jinak koukám že 4/5 raritek už mají místní recenzenti. Gratuluji.
ondra kenway: katalog je šalamousky umístěn pod ten velký banner s aktuální reklamou na komiks, nad psané aktuality, zhruba uprosřed stránky :)
Fimi - A kde najdu ten katalog? Na stránkách Crwe ho nějak nemůžu najít. Jinak ne, to Rebirth označení už se nepoužívá no. Liga od Snydera, si myslím, že vyjde u nás tak přespříští rok, jelikož z tý Rebirthovský řady zbývají ještě 3 knížky(nebo 4, ale jedna z nich vyjde letos)
Ondra mají to v katalogu

Já myslím že největší šanci coby nová série Rebirth má Hal Jordan and GLc...ale stejně Rebirth už snad aktuálně zase není, respektive nové komiksy co jsem tak viděl už nemají to značení... věřím že se na příští rok dostaví Liga od Scotta Snydera

Scarface děkuji, cenám v katalogu tedy budu věřit jen předběžně když jsou samotné ceny předběžné
Ondra Kenway: Není špatná, ta hlavní řada je OK, ale Action Comics je naprosto famózní, to jsem slintal blahem. Mě úplně všechny řady New 52 přišly dobrý, narozdíl od Rebirthu, tam mě právě vyloženě bavil snad jen ten Superman :-/
Cyborga prosím ne, to je snad nejnudnější postava DC. Nightwinga bych rád, ale tam by to chtělo vydat nejprve New 52
Určitě bych bral něco nového do Znovuzrození. Je toho na výběr dost i bez Supermana. Zmínění Titans a Green Lanterns by bylo fajn a pak je tu ještě Cyborg třeba. Toho bych také bral. Ale těžko říct, všechno to jsou věci, které nemají filmy...
Nicméně ještě mi napadla Batwoman a Nightwing, když se nám ten Batman tady tak dobře prodává.
Spacecore: Supermana mám právě taky dost rád, ale ta New 52 řada je docela hejtovaná, tobě se líbí?
Superman má prostě smůlu, že je to Superman no. Já mám v poličce skoro všechny New 52 od BB Artu a Supermana v první řadě, páč ho žeru. Ale to jsem asi jeden z pěti lidí v ČR možná. Ale třeba takový All Star Superman by tady měl být vydaný, páč je to nadčasová klasika, to že Rebirth je rizikový a volí se tedy řady, které jsou provozuschopné je samozřejmě jasné, jen by v tom panteonu vypadal Superman dobře.
Fimi: 800 za paperback, jak to myslíš? Na stránkách Crwe píšou normálně 299 Kč.
lantan1: Z toho, co tvrdili, tak podle mě určitě, jen to chvíli potrvá. Fakt rád bych viděl Titans a Green Lanterny
Scarface: A je u Crwe nějaká šance na jakoukoliv novou sérii Znovuzrození po tom co skončil All Star Batman?
A co se týče Supermana, i kdybychom prodali dvojnásobek Supermana co prodal BB art, pořád to bude málo. A jak už jsem psal, když jsme rozjížděli Znovuzrození (což byl ohromně velký a rizikový projekt), tak jsme se - celkem logicky - snažili opřít o věci, kterým jsme věřili, že se budou prodávat. Superman mezi ně nepatřil a ani ty konkrétní komiksy nás nepřesvědčily. Přišlo nám, že to právě byly příběhy, ze kterých by si hardcore fanové dělali pro jejich rodinnost a vlasteneckost srandu a normální čtenáře by nezaujaly. Kdyby šlo vydat jeden komiks, je to něco jiného, ale tady by to znamenalo, že po jednom neprodejném díle budeme muset dělat další a další. A tady už se pohybujeme v milionech.
Cena je předběžná... a předpokládám, že pokud by stála 800, tak by byla vázaná. A patrně možná i s nějakým tím extrabuřtem navíc, které zatím plánujeme.
Tak to se omlouvám, spletl jsem se...no Forever evil ano to jsem myslel. Nějak jsem to prohodil...velká škoda protože Liga New 52 je tak nějak jediná Liga a Dc pláštěnka co jsem ochoten číst, samozřejmě společně s věcmi alternativními od crwe jako věci od Rosse, Můj temný princ atd...bohužel do metalu nejdu, paperback za 800 je fakt nesmysl
Fimi - Ne, letos vydá jen Forever Evil, což je minisérie, která by měla být s Ligou dost provázaná, ale samotný další díl Ligy prý letos nevyjde. Tak to nevím, jestli vydávala Supermana i Crew, ale Supermana od Snydera vydal BBart
Nene, vše se Supermanem je od BB artu.
Letos bb art vydá ligu New 52, je to v edičáku, Injustice League myslím... Crew taky vydala nějakého Supermana ne? Od Snydera, nebo šintó s něčím pletu
Přesně tak, podle mě za to může BBart. Vždyť jim se neprodává snad žádná série, takže takhle to brát nejde. Podle mě, kdyby Supermana vydávala Crew, tak se bude prodávat. O WW New 52 BB tvrdí, že 4. díl vyjde až příští rok(stejně tak Liga), to jsou ale šašci...
Já bych spíše řekl, že se u nás nedaří komiksům BBartu. Na chudáka Supermana bych to celé neházel. Stejnou logikou by pak Crew nechtěla vydat Rebirth Wonder Woman, protože se BBartí NEW52 WW taky neprodává - tu mimochodem stále neohlásili, že by plánovali vydat 4.díl.
Superman nevychází protože tu u nás prostě neletí, která že Supermanova série měla u nás úspěch, Země jedna? Action comics? Superman ? Buďme rádi alespoň za Rosse. Warner se na MoS vykašlal a nový jen tak nebude takže ani Crew nebude mít důvod vydávat nějakou jeho sérii...
k Doomsday Clock si myslím je potřeba fakt jen znalost Watchmenů a věci jako The Button, Superman:Reborn nebo The Oz effect jen zpříjemní čtení. Každopádně Supermanova řada z rebirthu je docela ok (nechápu, že u nás nevychází) a obzvlášť Reborn je super.
Spacecore - Doomsday Clock si myslím, že časem tu vyjde určitě. Spíše se bojím, zda také není k jeho pohopení nutný Rebirth Superman? Prý je s tím také nějak spjat
Prostě jsem měl ten pocit. Sorry jako...
Karl173: Ono je to naopak. Tahle knížka stojí správně - všechny ostatní jsou levnější, měly by správně stát více.
Jj, jen pět kusů, viz http://crew.inshop.cz/%3C027192%3E-znovuzrozeni-hrdinu-dc-batmanflash-odznak-broz . A proč by to mělo být levnější? Že to má tentokrát o pár stránek méně? Všechny Znovuzrození stojí stejně, tohle není Gothaj, aby to bylo na váhu :-P
To je jako fakt jen 5 kusů té obálky s Flashem a Batmanem? A jinak trochu mě zarazila cena. Čekal jsem to levnější.
Pisněte pak kdo chytnete verzi z limitovanou obálkou. :-D