Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 3 další ukázky

Koupit
Zapomeňte na všechno, co jste doteďka o zombiích nebo všemožných jiných nemrtvých četli nebo viděli. Nic z toho neplatí. Hlavně ty představy o krvelačných monstrech. Samé nesmysly. Chovají se spíše jako malé děti. Přinejmenším ti, které znám osobně. - Alisik

Napínavý i romantický komiks o gotické lolitě pokračuje, přesně ve stylu Tima Burtona. Mrtví se snaží zabránit zničení svých hrobů. Ale mají šanci proti stavebním strojům? A má vůbec nějakou šanci vztah Rubena a Alisik, když jeden z nich je slepý a druhá mrtvá?

Scénář
Hubertus Rufledt, Helge Vogt
Art
Helge Vogt
Barvy
Helge Vogt
Obálka
Helge Vogt
Lettering
Jakub Škraban
Překlad
Martina Dari Antonínová
Redakce
Filip Gotfrid, Boris Hokr
Žánry
dívčí, fantasy, mytologický, romantický
ISBN/ISSN
978-80-7449-695-0 (Crew)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
170 x 240 mm
Tisk
barevný
Váha
366 g
Stran
80
Cena
229 Kč
Originál
Alisik #03: Printemps (Le Lombard, 2014)
 • Netorack
  Netorack5.2.2020 10:14Alisik #03: Jaro
  Tak je to rozhodně zase něco jiného, určitě nejsem cílovka (naopak si myslím, že se tohle bude za rok za dva líbit mé náctileté neteři), ale některé vtípky či možná spíše šťouchance mířily i na mě. Přečetl jsem celou sérii za jeden večer. Kresba je asi na tomto počinu opravdu to nejzajímavější, k tomu možná plus za námět a rozuzlení celé té postmortem situace v níž naši hrdinové uvázli, které se zrovna mě vcelku libilo, a romantiku jsem tedy holt zkousl s tím, že není určena pro mě :) Dávám slabší čtyři.
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš16.7.2019 12:26Alisik #03: Jaro
  Tohle je už aliskovský zákys a ustrnuli jsme. Možná kdyby Alisik vyšel vcelku a já ho tak i přečetl, hodnotil bych to možná jinak, ale když si probírám v hlavě vocogou tak mi to hlavou prošlo a uniká mi to. Budu se opakovat, jen ta kresba aspoň trochu za něco stojí, ale nápadnost s Burtonem asi není čistě náhodná. Je to holt pro jinou cílovou skupinu.
 • cyboy
  cyboy mecenáš3.5.2019 21:02Alisik #03: Jaro
  Moje obavy, ktere jsem mel uz od prvniho dilu se naplnuji. Kdyz mate cca 80 stran na knihu a celkove ctyri dily a muzete si dovolit prvni osmdesatku prakticky vyplytvat, tak je to rozhodne duvod ke znepokojeni. Po docteni tretiho dilu, kde se smrtelne (ha, ha) vazne vyskytuje pubertalni "poetika", kterou naprosto vystihuje napr: "Vsechno dobre dopadne, rekl jarni mesic a schoval se za bily mracek. A kdyz posledni snih zvolna roztal a moje slzy vyschly, pochopila jsem: Mesic je lhar.", se vzdavam veskerych nadeji. Treti dil totiz jasne ukazuje jak je to vsechno prazdne, ze vetsina postav nema zadny vyznam a cele je to jen o jakemsi "feelingu". Jako ano, posledni dil si koupim, abych se dozvedel jak to pubertalni trapenicko dopadne, ale jen z povinnosti, abych to mel komplet. A jeste jednou ano - byt nactileta holcina, tak se mi to asi libilo vic.
  60%
2711