Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Nádherně malovaný příběh o lásce a smrti (ne nutně v tomto pořadí) dobíhá svého velkolepého zakončení. Bizarní, legrační, romantický i hororový příběh vrcholí. Jak? To už si budete muset přečíst tuhle knihu. Vím, jak podivně to zní, ale... Ano, tento starý hřbitov mi byl domovem. O něco déle než šest měsíců. Přes celý podzim, zimu a pak i na jaře. Ale s tím už je konec.

Scénář
Hubertus Rufledt, Helge Vogt
Kresba
Helge Vogt
Lettering
Jakub Škraban
Barvy
Helge Vogt
Překlad
Martina Dari Antonínová
Redakce
Filip Gotfrid, Boris Hokr
Obálka
Helge Vogt
Žánry
dívčí, fantasy, mytologický, romantický
ISBN/ISSN
978-80-7449-771-1 (Crew)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
170 x 240 mm
Tisk
barevný
Váha
404 g
Stran
92
Cena
249 Kč
Originál
Alisik #04: La Mort (Le Lombard, 2015)
 • Netorack
  Netorack5.2.2020 10:14Alisik #04: Smrt
  Tak je to rozhodně zase něco jiného, určitě nejsem cílovka (naopak si myslím, že se tohle bude za rok za dva líbit mé náctileté neteři), ale některé vtípky či možná spíše šťouchance mířily i na mě. Přečetl jsem celou sérii za jeden večer. Kresba je asi na tomto počinu opravdu to nejzajímavější, k tomu možná plus za námět a rozuzlení celé té postmortem situace v níž naši hrdinové uvázli, které se zrovna mě vcelku libilo, a romantiku jsem tedy holt zkousl s tím, že není určena pro mě :) Dávám slabší čtyři.
 • cyboy
  cyboy mecenáš22.10.2019 20:43Alisik #04: Smrt
  Byl jsem pripraveny na dalsi porci pubertalniho trapenicka, kterou jsem taky dostal a navic korenenou zaverem, ktery vyslovene boli. Jak se nakonec ukazalo, tak jde o zcela zbytecny projekt, ktery doslova tape a ztraci se v zahledenosti sam do sebe.
  Tento dil: 40%
  Cela serie: 40%
2421