Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 2 další ukázky

Koupit
Arés byl poražen a na jeho místě stanula Amazonka Diana, aby se stala novým bohem války. A být bohem války není nic snadného. Wonder Woman je nyní učiněným magnetem na konflikty.

Na Themysciře roste napětí, neboť se poprvé v historii na jejich ostrov vrací muži, a k tomu se Amazonkám nelíbí, že Wonder Woman nevěnuje veškerý svůj čas královské práci. Superman a Liga spravedlnosti totiž potřebují její pomoc při vyřešení záhady, která má na svědomí mnoho nevinných životů.

Wonder Woman je prostě na roztrhání a budoucnost její domoviny je v ohrožení. Musí se pokusit o zdánlivě nemožné a postavit se i mocnému novému padouchovi, pokud chce nadále jednat tak, jak považuje za správné. Jenže když Diana tak často na Themysciře chybí, objevuje se mezi Amazonkami možná nová královna… která má povědomé jméno a je dostatečně silná na to, aby se střela s Wonder Woman v souboji!

Obsahuje sešity série Wonder Woman (NEW 52) #36-40 (listopad 2014 - duben 2015) a Wonder Woman Annual (NEW 52) #1 (červen 2015)

Scénář
Meredith Finch
Art
David Finch, Goran Sudžuka
Ink
Matt Banning (Batt), Johnny Desjardins (Freehand), Richard Friend, Jonathan Glapion, Danny Miki, Sonia Oback, Goran Sudžuka
Barvy
Brad Anderson, Sonia Oback, Peter Steigerwald, Ive Svorcina
Obálka
David Finch, Richard Friend, Sonia Oback
Lettering
Pavel Mařata
Překlad
Pavel Švanda (Ninjer)
Redakce
Mirka Jarotková, Pavel Kořínek
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7595-615-6 (BBart s.r.o.)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
168 x 258 x 11 mm
Tisk
barevný
Váha
540 g
Stran
176
Cena
499 Kč
Originál
Wonder Woman #07: War-Torn (DC Comics, 2015)
  • George Walker Bush
    George Walker Bush admin13.3. 10:19Wonder Woman #07: Válkou rozervaná
    Wonder Woman v podobě teenage sexiny v naivním příběhu o tom, jak božská Diana nezvládá time management. Obě linky, dvě krize velice zásadních rozměrů, stejnak nejsou zajímavé - o to víc, že jsou vyřešené během pěti sešitů.

    Celkový dojem: 30%