Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 3 další ukázky

Dvojčíslo časopisu Čtyřlístek:

Pinďa indiánem - Radim Krajčovič, Jaroslav Němeček. V prvním příběhu dvojčísla se Čtyřlístek vypraví na poznávací zájezd za severoamerickými indiány. Zde se však dostanou do prekérní situace. Budou obviněni z krádeže totemu

Hubert & Hugo - Nikkarin. Hubert, Hugo a jejich kamarád Kristián by rádi prožili klidnou dovolenou, ale jeden dobrý skutek spustí sérii nedorozumění, která vyvrcholí bitvou na jezeře.

Morgavsa & Morgana: Čtyřicítka vlaštovek - Petr Kopl. Morganka a Morgavsa zažívají na svých cestách mnohá dobrodružství. Tentokrát budou pomáhat při narození miminka. Ale ne všechno půjde tak hladce, jak by si čarodějky přály.

Dobrodružství zakázáno - Dan Černý. Druhý příběh se jmenuje Dobrodružství zakázáno a bude to, zase po roce, speciální číslo od známého komiksového autora Dana Černého. Máte se jistě na co těšit!

Zvířátka z farmy: Tajná chodba - Jam Lipšanský, Josef Pernikl. Zorka s Jonášem zažijí u zvířátek na farmě další napínavý příběh. Objeví totiž tajnou podzemní chodbu, která vede z farmy až na nedaleký hrad. Kdo ji tam asi vykopal?

Číslo 7-8/2022, ročník 54.

Scénář
Nikkarin, Dan Černý, Petr Kopl, Radim Krajčovič, Jan Lipšanský
Art
Nikkarin, Dan Černý, Petr Kopl, Jaroslav Němeček, Josef Pernikl
Obálka
Jaroslav Němeček
Redakce
Radim Krajčovič, Veronika Růžková
Žánry
dětský, magazín
ISBN/ISSN
ISSN 1211-4219 (Čtyřlístek)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
190 x 260 mm
Tisk
barevný
Stran
68
Cena
75 Kč
 • Redfoxik
  Příběh Dobrodružství zakázáno je výborný obsahově i výtvarně. Epizoda Pinďa indiánem představuje ubohou zápletku roztáhnutou na požadované množství stran.
 • Norri
  Když Čtyřlístek, tak jedině od Dana Černého. Tím nenarážím na kresbu pana Němečka, ač preferuji styl Dana Černého, ale především na scénář Radima Krajčoviče. “Pinďa indiánem” má totiž děsně jednoduchý scénář. Ano, vím že je to pro děti, ale… Asi je to mým věkem a staré Čtyřlístky se mi líbí už jen z nostalgie. Každopádně Danovo “Dobrodružství zakázáno”, kvůli kterému jsem si tento sešit koupil, mě opět pobavilo. Kresbou i vyprávěním. Pobavili také Nikkarin a Kopl. Potěšil i drobný crossover s Fanoušem v Hubertovi & Hugovi.
 • mcleek
  Jojo, Danův scénář a kresba nemá chybu. :-)
 • baatcha
  Napíšu sem to nejzákladnější: DAN ČERNÝ JE NOVÁ LJUBA ŠTÍPLOVÁ a já se kaji, že jsem o tom kdy pochyboval.