Ukázka č.1
Ukázka č.2
Ukázka č.3
Časopis Čtyřlístek.

Vládci peřejí - Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček
Strašidelný pradědeček - Bílá paní na Kokrštejně - Vojtěch Steklač, Věra Faltová
Máme doma slůně - Hepčík se vyznamenal - Petr Karmín, Rudolf Němec
O čokoládové Lucince - Iva Plavcová, Eva Průšková
Pepík a Pupík na motýlech - Petr Chvojka, Sylvie Vodáková

Koš plný hádanek

Scénář
Petr Chvojka, Petr Karmín, Iva Plavcová, Vojtěch Steklač, Ljuba Štíplová
Art
Věra Faltová, Rudolf Němec, Jaroslav Němeček, Eva Průšková, Sylvie Vodáková
Obálka
Jaroslav Němeček
Redakce
Jan Endrýs, Josef Paukert
Žánry
dětský, magazín
ISBN/ISSN
Orbis
Vazba
sešit v měkkých deskách
Formát
163 x 233 mm
Tisk
barevný
Stran
36
Náklad
110000ks
Cena
7 Kčs
 • J.Connor
  J.Connor mecenáš25.7.2012 01:44Čtyřlístek #044: Vládci peřejí
  Číslo plné grotesek, kde pořád někdo někam padá či se mu stávají obdobné taškařice. Třeskoprsky mírně nadprůměrné, Hepčík je hodně špatný po všech stránkách, skoro mi až připomíná úděsné duo Rek a David v legendárním trashovém magazínu Soudek, v těsném závěsu je Pepík a Pupík. Lucinka a P&P až příliš nabádají k pojídání ovoce a vitamínů obecně, což vyvažuje Myšpulín a jeho svinstva lité do řeky.
 • Kabukiman
  Kabukiman19.5.2012 11:33Čtyřlístek #044: Vládci peřejí
  Další příběh ve kterém se Myšpulín snaží ovlivnit sportovní výkony čtyřlístku. Pradědeček vystraší herečku převlečenou za bílou pani a následuje opět nudné slůně Hepčík. Čokoládová Lucinka je takový poučný příběh o tom,že nemáme baštit jen čokoládu,protože naše tělo se z takové stravy stane také čokoládové. Já jsem čokoládu jedl také hodně a narostla mi akorát vana,takže celý děj je fikce s cílem strašit děti :) Pepík a Pupík je pro mimina...:)
 • Kapis
  Kapis mecenáš16.9.2011 07:41Čtyřlístek #044: Vládci peřejí
  Tak tento čtyřlístek jsem koupil už kapku dráž v aukro-rauši, chvíli jsem se obával, protože po podrobnějším sjíždění obrázků vypadal salátově, ale došel mi luxus kousek, akorát s nějakou číčovinou nakreslenou na obálce, která se tváří jako hakinkrojc, překreslený do okýnka, což mi tak připomnělo dětské doby, kdy jsem něco podobného udělal jako harant něčím do omítky doma na hajzlu - akorát, že ramena svastiky šla k sobě - na výsledném okýnku to pak nešlo poznat, ale na prdel jsem tehdá dostal tak jako tak:-) Tento díl je pro mně vyloženě premiéra, nevyšel v žádném starém souboru, takže jsem ho četl poprvé a zarazilo mě, jaký je to Myšpulín bezohledný liqidátor a znečišťovatel přírody, lijící do řeky olejové emulze a podobné sračky, no fuj, kdo by to čekal od takových pokrokových environmentalistů, teda ochránců přírody:-) Mám radost z dalšího starého kusku ve sbírce.
32