Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 2 další ukázky

Časopis Čtyřlístek:

Mezi mravenci - Jiří W. Procházka, Jaroslav Němeček. U Čtyřlístku se tentokrát objeví zástupci z hmyzí říše. Přišli naše kamarády požádat o pomoc, protože jejich mraveniště ohrožuje velká potopa. A nebyl by to Myšpulín, kdyby neměl po ruce zmenšovací vynález. Dobrodružství může začít.

Pazourek a Zoubek: Talisman - Filip Škoda. Hladový stegosaurus Přesličce zbaštil ozdobnou kytičku do vlasů. Pazourek se Zoubkem svoji kamarádku nenechají v průšvihu, ale musí se vydat pro nový talisman.

Kňour a Mník - Dan Černý. Opět se setkáte s rozvernými kocoury Kňourem a Mníkem.

Cesta kolem světa za 80 dní: Část 8. - Petr Kopl. Cestovatel pan Philleas Fogg putuje přes celou Itálii až do světoznámého přístavu Brindisi, aby se odtud vydal do Suezu. Proběhne tentokrát cesta bez potíží? To asi sotva!

Zvířátka ze ZOO: Jablko nad zlato - Jam Lipšanský, Josef Pernikl. U zvířátek ze zoo se koná soutěž ve vaření. Vaří se cizokrajné speciality, ale děti a zvířátka předvedou, že exotická jídla nemusí být zrovna to nejlepší. Vyhrát je možné i s jablkem.

Číslo 2/2021, ročník 53.

Scénář
Dan Černý, Petr Kopl, Jan Lipšanský, Jiří Walker Procházka, Filip Škoda
Art
Dan Černý, Petr Kopl, Jaroslav Němeček, Josef Pernikl, Filip Škoda
Obálka
Jaroslav Němeček
Redakce
Radim Krajčovič, Veronika Růžková
Žánry
dětský, magazín
ISBN/ISSN
ISSN 1211-4219 (Čtyřlístek)
Vazba
sešit v měkkých deskách
Formát
190 x 260 mm
Tisk
barevný
Stran
36
Cena
39 Kč
  • Norri
    Norri mecenáš1.3.2021 23:00Čtyřlístek #702: Mezi mravenci
    Hm, tak tohle se moc nepovedlo. Po skvělém příběhu od Dana Černého (Pinďa spisovatelem) jsem se nechal nalákat na další číslo se scénářem od Jirky Walkera Procházky. Nevím co jsem teda čekal od příběhu pro malé děti, ale Dan Černý evidentně nastavil svým příběhem laťku příliš vysoko. Na příběhu Čtyřlístku Mezi mravenci není ani v nejmenším poznat, že jej psal protřelý cyberpunkový autor. Slabé jsou i ostatní příběhy s jedinou výjimkou - Kňourem a Mníkem od Dana Černého. Tři hvězdičky dávám jen s ohledem na zamýšlenou cílovku.
1132