My Hero Academia - Moje hrdinská akademie #02: Vzpoura otravného šprta
CREW1. vydánílistopad 2019série My Hero Academia - Moje hrdinská akademie 2/22
4.1
...
...
...
...
+ 5 dalších ukázek
Koupit
Přichází další obávaná fáze studia na U.A. – bojový trénink. Nervozitě se neubrání asi nikdo, a jako by toho nebylo málo, Izuku dostává za tréninkového partnera svého úhlavního nepřítele!

Série je známá především pod názvem My Hero Academia (anglický název), než pod originálním názvem Boku no Hero Academia.

Scénář
Kohei Horikoshi
Art
Kohei Horikoshi
Obálka
Kohei Horikoshi
Lettering
Jiří Hrbek (Daren)
Překlad
Eliška Nováková
Redakce
Filip Gotfrid, Andrea Nekvapilová
Žánry
akční, dobrodružný, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7449-799-5
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
128 x 182 x 14 mm
Hmotnost
260 g
Tisk
černobílý
Stran
212
Původní cena
199 Kč
Originál
Boku no Hero Academia #02: Takere Kusonādo (Shueisha Inc., 2015)
Druhý díl nám naservíruje nové postavy, schopnosti a všechny si je vychutnáme v nabitých soubojích. My Hero Academia 2 je akční, zábavná, dobrodružná šónen manga, u které se nebudete nudit ani vteřinu.
Viac na webe Multiverzum.sk => http://multiverzum.sk/my-hero-academia-moje-hrdinska-akademie-2/
V druhém dílu se nám představí další část školních hrdinů se kterými bude autor pracovat. Kacu má sice super dyzajn ale je to fakt parchant na přesdržku. Příběh se nám mírně posouvá díky zkouškám šitým na míru dvoum hlavním hrdinům aby se střeli a pár drobných odhalení. A pomalu se zde objeví záporácká skvadra. Tato série navíc vyniká i nadále dobrou a přehlednou kresbou. Pro mne pohodové a oddychové čtení.
My Hero Academia - Moje hrdinská akademie #02: Vzpoura otravného šprta - Cesta k tomu stát se superhrdinou pokračuje. Výcvik na U.A. se ale s nikým nemaže a tak na čerstvé středoškoláky čekají další dva náročné tréninky jejich schopností. Ten první má čtenáře nejspíše asi šokovat střetnutím Izukua s Bakugóu, které mi ale přijde více účelové než nezbytné. Naopak druhý trénink zavádí nové hrdiny do 'haly nehod a katastrof', kde svůj prostor získávají i vedlejší postavy a děj se tak nezaměřuje pouze na ústřední dvojici rivalů ... Za mě 3*!
Studium pokračuje, představují se nějaké schopnosti postav, z rivala se stává zaujatý nepřítel a asi se konečně objevují větší záporáci.
Překladatelka udělala v tomhle díle chybu. Třináctka není mužského pohlaví, nýbrž ženského.