Ukázka
Ukázka
Ukázka
Koupit
Zatímco se Šikamaru potýká s Hidanem, Naruto stojí před vlastní výzvou. Nejen že musí porazit zloděje srdcí Kakuzua, ale také musí prokázat, že jeho dosavadní trénink přinesl nějaké výsledky a má znovu šanci dohnat Sasukeho. Jenže ani ten nezahálí. Odmítá se odevzdat Oročimaruovu rituálu na převzetí těla a zahajuje protiútok. Která z myslí nakonec zvítězí a ovládne tělo nejmladšího z Učihů?

Scénář
Masaši Kišimoto
Art
Masaši Kišimoto
Obálka
Masaši Kišimoto
Lettering
Štěpán Brož, Marie Novotná, Jakub Škraban, Darya Subotsina
Překlad
Jan Horgoš
Redakce
Boris Hokr, Jiří Pavlovský
Žánry
akční
ISBN/ISSN
978-80-7449-510-6 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
110 x 175 mm
Tisk
černobílý
Váha
188 g
Stran
200
Cena
189 Kč
Originál
Naruto #38: Shugyō no seika...!! (Shueisha Inc., 2007)
 • Fry
  Fry admin8.2.2019 17:41Naruto #38: Výsledek tréninku
  Naruto #38: Výsledek tréninku - Ač se to ze začátku úplně nezdá, tak se tato kniha ve výsledku velmi povedla. Zajímavé souboje střídají podstatné události, které celou sérii posouvají značně kupředu a hlavně zde nechybí ani humor, jenž poslední díly značně postrádaly. Občas si totiž říkám, jestli už nejsem na 'Naruta' trochu starý, ale pak se naštěstí objeví scéna jako 'technika sexy kocourků' a mé pochyby jsou ty tam. A co je hlavní, postavy, a stejně tak i já, se od prvního dílu značně posunuly, zestárly a řeší už trochu zajímavější problémy ... Za mě 4*!
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin21.8.2018 10:33Naruto #38: Výsledek tréninku
  Tenhle díl se mi docela líbil; Sasuke vs Oročimaru patří mezi ty souboje, které mě i zajímají.

  Celkový dojem: 70%
 • Mitsuko
  Mitsuko1.7.2018 18:58Naruto #38: Výsledek tréninku
  Nemám ani slov, je to super a odsýpá to. Po dlouhé době dostává víc prostoru Sasuke, přicházejí na scénu nové postavy (ačkoli Karin byla v dobách anime jednou z mých nejnenáviděnějších postav). A ta obálka je prostě top!
45