
Já tohle prostě žral, bylo to vtipný, příjemně odlehčený a pěkně kreslený. Asi moje nejoblíbenější komiksy v dětství vůbec...

Jo tak to byla po Čtyřlístku moje další sbírka. To byli časy. "Do dětsví se vracející" MdS
- Četl/a (16)
- Black Bro, yo, georg, goodspeed, Ivan Kucera, Izmir Čupr, James, jessiefox, lantan1, mart.in, MP81, NecRoman, Pepé13, Poseidon1978, SHORTY, Slaine, Velkej šéf
- Má (61)
- 5555, AZTeck, bboorreekk, Black Bro, yo, blackJag, bobo666_2005, Braindead, calviti, Davey, Dismirus, doophy, DracoAn, Financ, Frank Castle, fubong, georg, goodspeed, grinder, gullffwr, Hamichal, holubdema, invape, J.Connor, James, jerry67, jessiefox, Jestrab2, KdG, kerb, kinak, komiksák007, lantan1, Lenny, listr, Lobok257, Markyz de Sade, mart.in, merhyx, mikado, Mitthrawnuruodo, monty.cl, MP81, NecRoman, Nightmare, pechna, Pepé13, Poseidon1978, Raikou, RainDamage, Rocksteady147, royan, Ruw, SHORTY, Skot, tacmud, Toe, tulipstros, Velkej šéf, vranakx, xintax, xxaannddeerr
- Chce (2)
- 19560, Choose