raenius

TITULROKČETLCHCESHÁNÍNABÍZÍPOZNÁMKAAKTUALIZACE
300 (3. vydání)201131.12.2011
47 Róninů201726.9.2018
Abe Sapien #01: Dýka z Lipu201912.10.2019
All You Need is Kill - Stačí jen zabíjet201614.5.2016
Amazing Spider-Man #01: Návrat200331.12.2011
Amazing Spider-Man #02: Odhalení200531.12.2011
Amazing Spider-Man #03: Dokud hvězdy nezhasnou200631.12.2011
Amazing Spider-Man #04: Příčiny a následky200831.12.2011
Amazing Spider-Man #05: Šťastné narozeniny201031.12.2011
Amazing Spider-Man #06: Ezekielův návrat201131.12.2011
Amazing Spider-Man #07: Hříchy minulosti201220.3.2012
Amazing Spider-Man: Rodinný podnik201721.11.2017
Americká liga spravedlnosti #01: Nejnebezpečnější hrdinové světa (limitovaná edice 52ks)201713.11.2017
Američtí bohové #01: Stíny (limitovaná edice)201822.6.2018
Arkwright Integral201829.6.2018
Arrow #01201614.5.2016
Assassin's Creed #01: Zkouška ohněm201623.11.2016
Assassin's Creed #02: Zapadající slunce201713.4.2017
Assassin's Creed #03: Návrat domů201721.11.2017
Assassin's Creed - Vzpoura #01: Společný zájem201820.4.2018
Assassin's Creed - Vzpoura #02: Bod zvratu201929.3.2019
Assassin's Creed: Origins201829.3.2019
Asterix XXIX-XXXII20146.5.2018
Avengers: Do boje!201120.3.2012
Baltimore #01: Morové lodě201713.11.2017
Baltimore #02: Prokleté zvony201812.3.2018
Baltimore #03: Tajemný poutník a další příběhy201811.9.2018
Baltimore #04: Kostnice201914.3.2019
Baltimore #05: Apoštol a čarodějnice201916.9.2019
Batman #01: Soví tribunál (pevná vazba)201310.7.2013
Batman #02: Soví město (pevná vazba)201320.5.2014
Batman #03: Smrt rodiny (pevná vazba)201411.1.2015
Batman #04: Rok nula - Tajné město (pevná vazba)201514.5.2016
Batman #05: Rok nula - Temné město (pevná vazba)201622.8.2016
Batman #06: Hřbitovní směna (pevná vazba)201623.11.2016
Batman #07: Konec hry (pevná vazba)201722.6.2017
Batman #08: Supertíha (pevná vazba)201721.11.2017
Batman #09: Květy zla (pevná vazba)201820.4.2018
Batman #10: Epilog (pevná vazba)201820.4.2018
Batman & Robin: Batman znovuzrozený201320.5.2014
Batman / Želvy nindža (limitovaná edice)201717.12.2017
Batman / Želvy nindža Adventures201820.4.2018
Batman / Želvy nindža II (limitovaná edice)201926.2.2019
Batman a syn201210.7.2013
Batman Detective Comics #01: Tváře smrti (pevná vazba)201310.7.2013
Batman Detective Comics #02: Zastrašovací taktiky (limitovaná edice 52ks)201320.5.2014
Batman Detective Comics #02: Zastrašovací taktiky (pevná vazba)201320.5.2014
Batman Detective Comics #03: Imperátor Penguin (limitovaná edice 52ks)201411.1.2015
Batman Detective Comics #05: Gothtopie (limitovaná edice 52ks)20172.4.2017
Batman Detective Comics #06: Ikarus (limitovaná edice 52ks)20182.5.2018
Batman R.I.P.201310.7.2013
Batman: Deset nocí KGBeasta200931.12.2011
Batman: Dlouhý Halloween 1200831.12.2011
Batman: Dlouhý Halloween 2200931.12.2011
Batman: Kameňák a další příběhy201321.11.2017
Batman: Můj temný princ201826.9.2018
Batman: Návrat Temného Rytíře (2. vydání)201210.7.2013
Batman: Rok jedna200713.5.2012
Batman: Temné vítězství #1201131.12.2011
Batman: Temné vítězství #2201131.12.2011
Batman: Temný rytíř #01: Temné děsy (limitovaná edice 52ks)201320.5.2014
Batman: Temný rytíř #02: Kruh násilí (limitovaná edice 52ks)201420.5.2014
Batman: Temný rytíř #03: Šílený (limitovaná edice 52 ks)201531.10.2015
Batman: Temný rytíř #04: Proměny (limitovaná edice 52ks)20161.11.2016
Batman: Ticho (Limitovaná edice)201210.7.2013
Batman: Ticho I200431.12.2011
Batman: Ticho II200531.12.2011
Batman: Země jedna20147.10.2014
Bleach #01: The Death and the Strawberry201210.7.2013
Bleach #02: Goodbye Parakeet, Goodnite My Sista201210.7.2013
Bleach #03: Memories in the Rain201210.7.2013
Bleach #04: Quincy Archer Hates You201210.7.2013
Bleach #05: Rightarm of the Giant201310.7.2013
Bleach #06: The Death Trilogy Overture201310.7.2013
Bleach #07: The Broken Coda201310.7.2013
Bleach #08: The Blade and Me201320.5.2014
Bleach #09: Fourteen Days For Conspiracy201320.5.2014
Bleach #10: Tattoo on the Sky201320.5.2014
Bleach #11: A Star and a Stray Dog201420.5.2014
Bleach #12: Flower on the Precipice201420.5.2014
Bleach #13: The Undead20147.10.2014
Bleach #14: White Tower Rocks20147.10.2014
Bleach #15: Beginning of the Death of Tomorrow201411.1.2015
Bleach #16: Night of Wijnruit20154.9.2015
Bleach #17: Rosa Rubicundior, Lilio Candidior20154.9.2015
Bleach #18: The Deathberry Returns20154.9.2015
Bleach #19: The Black Moon Rising201528.12.2015
Bleach #20: End of Hypnosis201614.5.2016
Bleach #21: Be My Family or Not20161.9.2016
Bratrstvo krve: Hustej nářez201914.3.2019
Captain America #01201131.12.2011
Captain America #02201210.7.2013
Captain America #03: Smrt201210.7.2013
Cesta do pekel200631.12.2011
Cesta meče #01: Zbytky dětství (vázaný zvětšený formát)201819.7.2018
Cesta meče #02: Uhlíky vzdělání201719.7.2018
Comicsové legendy #01: Barbar Conan #01200231.12.2011
Comicsové legendy #02: Spider-Man #01200231.12.2011
Comicsové legendy #03: Wolverine #01200231.12.2011
Comicsové legendy #04: Spider-Man #02200231.12.2011